Заявка: Mobility Camp
Mobility camp - це захід для активних громадян (представників НУО, молодіжних лідерів громад, дослідників, активних у діяльності в галузі навколишнього середовища, міських жителів) із Молдови та трьох областей України (Чернівецької, Вінницької та Одеської).

Основна мета табору Мобільності - привернути увагу до ідей розвитку сталого транспорту та підготувати учасників до проведення Європейського тижня мобільності (ЄТМ)* у своїх населених пунктах.
Європейський тиждень мобільності (ЄТМ) – це загальноєвропейська ініціатива з популяризації сталих видів транспорту.

Під час табору учасників навчатимуть досвідчені тренери, фахівці із запуску ЄТМ з інших регіонів, які поділяться своїм досвідом та ідеями про те, як організувати ЄТМ, які зацікавлені сторони залучити, як знайти ресурси для ЄТМ і т.д.
Основною умовою участі в таборі є готовність учасників організувати та провести ЄТМ в своїх населених пунктах, використовуючи отримані знання і загальні ідеї. Учасники будуть підтримані Командою проекту.

Mobility Camp- це дзеркальний захід зі схожою програмою, який відбудеться:
25-29 червня в Молдові;
16-20 липня в Чернівцях.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Всі апліканти можуть подвати заявку на участь в лише одному таборі!

Кінцевий термін подання заявок – 20 червня 2018 року, 18:00.

На період проведення заходу учасники забезпечуються проживанням та харчуванням. Ціна квитків компенсовується у разі 100% відвідування заходу. Учасникам табору, що відбудеться в Молдові буде забезпечний організований трансфер до місця проведення з Чернівців.

Табір мобільності реалізовується в рамках проекту «Через сталий транспорт до чистого довкілля» згідно Програми територіальної співпраці країн Східного партнерства «Молдова -Україна».
Організатор заходу - ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку».

Контактна особа:
Жанна Олійник - менеджерка проектів ГО "Буковинська агенція регіонального розвитку"
Т: +380502600193,
Е: zh.oliynyk@bard.cv.ua

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service