Registracija į Korp! GAJA metinę šventę: „Šviesa spindi tamsoje“
2021 m. lapkričio 28 d. (sekmadienį) kviečiame į tradicinę korporacijos „Gaja“ Metinę šventę. Šių metų šventės tema „Šviesa spindi tamsoje“ (Jono 1:5).

Mediko profesija greičiausiai viena iš sudėtingiausių savo emociniu ir intelektiniu krūviu. Tapdamas mediku tampi atsakingu už patį didžiausią kito žmogaus turtą - sveikatą ir gyvybę. Ne visada jas pavyksta išsaugoti, ne visada būna lengva. Tai visi, netgi ne medikai, galėjome pamatyti susidūrę su pasaulį ištikusia pandemija. Tad kur surasti šviesos tamsybėse? Kaip įkvėpti vilties ne tik sau, bet ir kitam? Kaip neprarasti ryžto susidūrus su sunkumais?

Šiuos ir kitus klausimus nagrinėsime korporacijos Metinėje šventėje. Be mini forumo taip pat laukia korporacijos metinės veiklos bei finansinės ataskaitos, padėkos buvusiai korporacijos valdybai ir sveikinimai naujiems korporacijos juniorams, senjorams ir filisteriams, bendrystės laikas prie bendro vaišių stalo, muzikinis intarpas.

Programa:
13:00 Mišios Šv. Jurgio Kankinio (pranciškonų) bažnyčioje (adresu: Papilio g. 7, Kaunas) kartu su Studentų ateitininkų rudens akademijos dalyviais
14:15 Pietūs kavinėje „Bernelių užeiga“ (adresu: M. Valančiaus g. 9) - daugiau informacijos žemiau anketoje.
14:45 Registracija (Piligrimų namuose „Domus Pacis“ adresu Papilio g. 9)
15:00 Atidarymas, metinė veiklos ir finansinė ataskaita, sveikinimai;
16:00 Metinis forumas apie viltį „Šviesa spindi tamsoje“;
17:30 vaišės
19:00 šventės pabaiga

Kilus klausimams galima kreiptis gaja@ateitis.lt arba tel.: +370 622 69366 / +370 641 28161.

S V A R B U ! Registracija vyks iki lapkričio 24 d. (imtinai). Nespėjus užsiregistruoti vis tiek kviečiame dalyvauti, tačiau negalime garantuoti, kad gausite pietus (kadangi jie užsakomi iš anksto).

Į šventę kviečiame prisijungti ne tik korporacijos narius, tačiau ir visus, kurie domisi korporacijos veikla bei metinio forumo tema. Su džiaugsmu visi drauge praturtinkime šį Advento pradžios sekmadienį.

Iki susitikimo!

Korp!Gaja


Už paramą dėkojame Lietuvių katalikų religinei šalpai.

Pildydami anketą sutinkate, kad Jūsų pateikti duomenys būtų tvarkomi laikantis Ateitininkų federacijos asmens duomenų tvarkymo taisyklių ( https://bit.ly/32NnHD4 ).

Pagal galiojančius LR įstatymus, renginyje privalėsime laikytis valstybėje esamų rekomendacijų ir reikalavimų susijusių su Covid-19 pandemijos valdymu. Dėl šios priežasties šventėje (išskyrus Šv. Mišias) dalyvauti galės tik galimybių pasą turintys asmenys.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vardas Pavardė *
Gimimo data *
MM
/
DD
/
YYYY
Gyvenamosios vietos adresas *
El. pašto adresas *
Telefono numeris *
Esu *
Pietūs *
Svarbu, kad žinotume, kiek žmonių ketina valgyti pietus. Pietų (stalo vanduo, sriuba, antras patiekalas - vištienos kepsnelis su garnyru, esant poreikiui galima pakeisti į vegetarišką patiekalą) kaina žmogui - 5,5 eur. Prašome prisidėti tokio dydžio arba didesne auka, prisidedant prie visos šventės įgyvendinimo. Aukas galima pervesti: ATEITININKŲ FEDERACIJA LT717300010110875986 (Swedbank). Mokėjimo paskirtis: Vardenis Pavardenis, Gajos Metinė šventė.
Ko palinkėtumėte Gajai?
Klausimai ir pastabos
Jeigu atstovaujate kitą korporaciją/organizaciją - prašome čia parašyti, kokią. Pvz. Korp!Saja, Korp!Tilia ar kt.
Ar sutinkate, kad šventėje užfiksuotos nuotraukos/video įrašai su jūsų atvaizdu būtų talpinami soc. tinkluose, naudojant korporacijos komunikaciniais tikslais? *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy