Rádio Vzlet - registrace do kurzu
Nalaďte se, společně budeme tvořit Rádio Vzlet.

Přidejte se k našemu teamu, a naučte se pracovat se zvukem, ale třeba také připravovat nebo moderovat rozhovor. Budeme nahrávat, stříhat, míchat i jinak upravovat zvuk a skládat hudbu a znělky v počítačových softwarech. Hodit se nám to bude při tvorbě nejrůznějších rozhlasových formátů. Zkusíme si připravit rozhovor, reportáž, tématický playlist i rozhlasovou hru. Naše výtvory budeme pravidelně zveřejňovat a vysílat budeme také živě z Galerie Rohovka.

Kdy: od 22. září 2021 do 19. ledna 2022
každou středu od 16:00 do 17:30
Kde: Vzlet, Holandská 669/1, Praha 10
Pro koho: děti od 10 do 15 let, není třeba mít žádné předchozí zkušenosti
Pololetní kurzovné: 2.600 Kč

Kurz Rádio Vzlet povedou hudebnice a hudební publicistka Marie Čtveráčková a skladatel, hudebník a zvukový designer Martin Tvrdý z pražské Knihovny syntezátorů. Jako hosté se k teamu připojí také další rozhlasoví profesionálové a profesionálky.

Vyplněním formuláře dochází k závazné registraci do kurzu. Na uvedený email Vám zašleme další informace. Maximální kapacita kurzu je 9 účastníků, předem se omlouváme, pokud se na Vás v registraci nedostane.
V případě dotazů se obracejte na emilie@vzlet.cz.

Odesláním formuláře udělujete souhlas společnosti Ústředna, s.r.o. IČO: 03495159 se zpracováním osobních údajů v rozsahu jméno (dítěte a zákonného zástupce), příjemní (dítěte a zákonného zástupce), email a telefonní číslo, za účelem registrace do kroužku Rádio Vzlet. Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty ke zpracování žádným třetím osobám.
Jméno účastníka/účastnice kurzu *
Příjmení účastníka/účastnice kurzu *
Věk účastníka/účastnice kurzu *
Jméno zákonného zástupce *
Příjmení zákonného zástupce *
Email - zákonný zástupce *
Telefon - zákonný zástupce *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy