ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ. Інформаційна зустріч
24 квітня в 15:00 у Фонді розвитку Маріуполя (пров. Нахімова, 6) фахівці міської ради розкажуть про програму «Громадський бюджет». Це унікальна можливість долучитися до розвитку міста та реалізувати свій власний проект.

🔸Згідно з програмою «Бюджет громадської участі» одна особа має право подати два проекти - малий або великий. До перших відносяться ініціативи квартального, районного та вуличного значення. Для їх реалізації буде виділятися фінансування на суму 20 -200 тис грн. Великі проекти мають міжрайонне та загальноміське значення. Їх вартість - в межах 200-500 тис грн.

🔸Пріоритетом у програмі «Батьківський фонд» є зміцнення зв'язків між родинами та навчальним закладом з метою встановлення єдності їх виховного впливу на дітей. Така можливість дозволяє батькам колегіально вирішувати, на які цілі підуть кошти з міського бюджету.

🔸Не менш важливими є напрямки культури, туризму, спорту та освіти. Вони цікаві для гостей міста та зарубіжних партнерів. На сьогодні вони розвиваються та змінюються, щоб Маріуполь став ще красивішим і впізнаваним. Розробляються унікальні екскурсійні маршрути та проводяться масштабні фестивалі.

Якщо Ви бажаєте взяти участь в інформаційній зустрічі та дізнатися, як пройти шлях від ідеї до реалізації проекту, просимо заповнити наступну форму.

ПІБ *
Your answer
Місце роботи, посада *
Your answer
Контактний телефон *
Your answer
E-mail *
Your answer
Чи маєте Ви досвід розробки проектів в межах програми "Громадський бюджет" *
Чи маєте Ви досвід реалізації проектів в межах програми "Громадський бюджет" *
Які питання, на Вашу думку, необхідно висвітлити на заході, на чому зробити акцент? *
Your answer
Якщо Ви маєте додаткові коментарі, зауваження, побажання щодо проведення зустрічі, висловіть їх тут: *
Your answer
Даю згоду на обробку даних, вказаних у цій формі *
Відправляючи цю форму, я дозволяю організаторам використовувати відео, фото, інформацію, і/або аудіо-записи моєї участі у програмі *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service