Formularz zgłoszeniowy do wystąpienia podczas Seminarium dla Nauczycieli: Uczeń z doświadczeniem migracji w polskiej szkole
Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do dnia 22 września 2019. Informacja o przyjęciu referatu zostanie przekazana drogą mailową najpóźniej do dnia 01.10.2019 r.
Program wydarzenia zostanie udostępniony w dniu: 21.10.2019 r.
Organizator: Muzeum Emigracji w Gdyni
Kontakt: l.radacka-majek@muzeumemigracji.pl lub m.otrebska@muzeumemigracji.pl
Email address *
Imię i nazwisko *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Nazwa reprezentowanej instytucji *
Your answer
Stanowisko *
Your answer
Tytuł wystąpienia *
Your answer
Krótki opis wystąpienia (maksymalnie 2000 znaków) *
Your answer
Informacje dodatkowe
1.Administratorem danych osobowych przekazanych w formularzu jest Muzeum Emigracji w Gdyni z siedzibą w Gdyni (81-339) przy ul. Polskiej 1 (dane kontaktowe inspektora ochrony danych: iod@muzeumemigracji.pl). 2. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia udziału w seminarium w szczególności w celach: możliwości skontaktowania się z Państwem oraz przeprowadzenia naboru na wystąpienia podczas seminarium 3. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest dobrowolna zgoda udzielona przez Państwa Administratorowi na przetwarzanie danych w celach i zakresie opisanym w pkt. 2, do momentu jej odwołania lub zakończenia przez organizatora seminarium. 4. Brak wyrażenia zgody spowoduje brak możliwości uczestnictwa w seminarium.5. Państwa dane nie zostaną udostępnione innym podmiotom oraz nie będą przetwarzanie w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu. 6. Mają Państwo prawo do żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; cofnięcia zgody w dowolnym momencie (kontakt: iod@muzeumemigracji.pl) oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. 7. Podanie przez Państwa danych jest całkowicie dobrowolne.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service