Kurumsal Ön Kayıt ∣ TOBB ETÜ Dijital Çağ Atölyesi
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi GARAJ Kuluçka Merkezi bünyesinde faaliyet gösteren Dijital Çağ Atölyesi'nin kurumsal ön kayıt sayfasına hoş geldiniz.

Dijital Çağ Atölyesi, merkezi bugün “İnternet Cumhuriyeti” olarak adlandırılan ülke Estonya’da olan; bilim ve teknoloji atölyeleri, gösterileri, fuarları vb. etkinliklerin organizasyon faaliyetleri için kurulmuş bir sosyal girişimdir. Bu atölyedeki etkinlikler, “herkes birşeyler üretebilir/üretmelidir!” felsefesini taşıyan maker hareketi temelinde;

1. Çocuklara
2. Okullara
3. Kurumlara/Şirketlere
4. Yetişkinlere yönelik tasarlanmıştır.

Teknolojiyi tüketen değil eğlenerek üreten bir neslin gülücükleri için yola çıkan ve bugüne kadar yurt içinde ve yurt dışında yüzlerce çocuğun hayallerine dokunan atölye, Türkiye’de de projeleriyle (Vestel, TOBB ETÜ, Bilkent Cyberpark, Hacettepe Teknokent, TTGV, Makers Ankara, Mini Maker Ankara vb.) adından söz ettirmeye başlamıştır. Ayrıca atölye, organize ettiği "teknoloji gösterileri" itibariyle Türkiye'de ilk ve tektir.

Kurumunuz için Dijital Çağ Atölyesi işbirliğiyle organizasyon yapmayı düşünüyorsanız lütfen ön kayıt sayfasını eksiksiz doldurunuz. Kurumumuz tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır.
Email address *
İsim - Soyisim *
Telefon Numaranız *
Kurumun Çeşidi *
Kurumun Adı *
Kurumdaki Göreviniz *
Hangi Tür Etkinlik İstiyorsunuz? *
Hangi Tarihte/Tarih Aralığında İstiyorsunuz? *
Hangi Atölyeyi/Atölyeleri İstiyorsunuz? *
İşbirliği Yapmak İstediğiniz Konuyu Detaylı Bir Şekilde Açıklayınız *
Eklemek İstediğiniz
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy