Dotazník pre študentov doktorandského štúdia
Vážený respondent, vážená respondentka,

ďakujeme za Vašu ochotu zúčastniť sa nášho dotazníkového prieskumu. Prieskum je súčasťou projektu To dá rozum (www.todarozum.sk), ktorého cieľom je navrhnutie komplexnej zmeny vzdelávacieho systému. Vyplnením dotazníka prispejete k tvorbe návrhov na zlepšovanie kvality slovenského vysokého školstva, ktoré budú postavené na poznatkoch a skúsenostiach študentov, učiteľov, vedcov a riadiacich pracovníkov. Dotazník je anonymný a bude súčasťou štatistického spracovania výlučne na výskumné účely.

Tento dotazník je určený pre DOKTORANDOV na slovenských VYSOKÝCH ŠKOLÁCH. Informácie k ostatným dotazníkom nájdete na www.todarozum.sk

Ak máte záujem byť zaradení do zlosovania o poukážky v hodnote 15 EUR na nákup Vami vybraného tovaru v kníhkupectve Martinus, uveďte prosím na záver dotazníka svoj e-mail (nepovinné).

INŠTRUKCIA K VYPLNENIU DOTAZNÍKA
Prečítajte si, prosím, pozorne jednotlivé otázky a označte Vaše odpovede v súlade s inštrukciami pre danú otázku. Na otázky, prosím, odpovedajte na základe VAŠEJ OSOBNEJ skúsenosti a z hľadiska VÁŠHO študijného programu. Vyplnenie celého dotazníka by malo trvať približne 15 - 20 minút.

Dotazník vypĺňajte do 30.6.2018

Za vyplnenie dotazníka Vám vopred ďakujeme!

Výskumný tím projektu To dá rozum

Inštitúcia, na ktorej študujete *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of MESA10. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms