Ankieta dotycząca zbioru scenariuszy RPG związanych ze Szczecinem "Szczecin pisany tajemnicą"
Bardzo prosimy o wypełnienie tej krótkiej ankiety. Pomoże nam ona lepiej przygotowywać kolejne działania i projekty, które będą w większym stopniu dopasowanie do Waszych potrzeb i oczekiwań.
Pozdrawiamy serdecznie,
Chowańce
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Skąd dowiedziałaś/-eś się o zbiorach scenariuszy RPG?
Co skłoniło Cię do pobrania zbioru scenariuszy "Szczecin pisany tajemnicą"?
Jeśli udało Ci się przeczytać zbiór scenariuszy "Szczecin pisany tajemnicą" podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami - co Ci się podobało, co było słabsze, co lepiej zmienić, a co dopisać?
Jakie motywy związane ze Szczecinem Twoim zdaniem mogłyby lub powinny być poruszone w kolejnych scenariuszach dziejących się w stolicy Pomorza Zachodniego?
Czy jeżeli pojawią się kolejne zbiory scenariuszy RPG dotyczące Szczecina planujesz je pobrać?
Clear selection
Czy Twoim zdaniem w czasie pandemii powinno być więcej działań online, adresowanych do wielbicieli fantastyki, jak np. sesje RPG online?
Clear selection
Czy wirtualna forma spędzania wolnego czasu w postaci grania w sesje RPG online Twoim zdaniem wpływa pozytywnie na integrację i aktywizację środowiska wielbicieli RPG, szczególnie w czasie COVID-u?
Clear selection
Jakie są Twoim zdaniem pozytywy grania w gry RPG?
Czy zamierzasz wziąć udział w kolejnych akcjach i projektach Stowarzyszenia Chowaniec?
Clear selection
Jakiego rodzaju działania (akcje, projekty etc.) według Ciebie powinny być podjęte i realizowane przez Stowarzyszenie Chowaniec? Krótko mówiąc - w czym chcesz brać udział w przyszłości lub jakich działań Ci brakuje (w Szczecinie i okolicach lub wirtualnych)?
Uwagi, spostrzeżenia, zażalenia - tutaj możesz napisać, co Ci chodzi po głowie - wszystko, co związane z projektem, sesją, działalnością Stowarzyszenia Chowaniec, życiem kulturalnym miasta, działaniami wirtualnymi dla wielbicieli fantastyki - z chęcią przeczytamy i weźmiemy pod uwagę Twoje myśli, uwagi i spostrzeżenia.
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy