Реєстраційна форма для участі у проєкті
Направленням цієї анкети компанія підтверджує, що вона ознайомилася, розділяє та вчинятиме усі необхідні кроки задля дотримання та просування Етичних принципів трудових відносин (http://bit.ly/ProgLegalSalary) проєкту «Прозорий бізнес за білі заплати».

Організатори проєкту розраховують на точність наданої інформації та не можуть нести відповідальність за будь-які неточні дані або за надання заявниками недостовірної інформації про компанію, її діяльність, принципи і практики, дотримання яких вона декларує.

Якщо у вас виникли питання або застереження стосовно змісту цієї анкети, будь ласка, направляйте їх на info@legalsalaries.com.ua
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Назва компанії *
Код ЄДРПОУ *
Контактна особа
Телефон (ви можете вказати особистий або корпоративний номер телефону) *
E-mail контактної особи (ви можете вказати персональну корпоративну пошту або загальну корпоративну пошту компанії) *
Чому для Вашої компанії важливо платити "Білі ЗП" та вести бізнес прозоро? *
Яка сфера діяльності Вашої компанії? *
Яка організаційно-правова форма Вашого бізнесу? *
Який розмір Вашого бізнесу?
Яку кількість працівників компанія має в Україні?
Чи всі працівники компанії працевлаштовані офіційно? *
Чи є у Вас Кодекс корпоративної етики та/або Кодекс корпоративної поведінки?
Чи проводить компанія періодичну комунікацію з питань, пов’язаних з обговоренням трудового законодавства?
Чи здійснюєте Ви виплату заробітної плати двічі на місяць та без затримок? *
Політика конфіденційності
Володільцями персональних даних (data controllers), які збирають та обробляють ваші персональні дані у зв’язку із направленням цієї анкети, виступають Європейська Бізнес Асоціація, зареєстрована за адресою: вул. Андріївський узвіз 1А, м. Київ, Україна, 04070, код за ЄДРПОУ – 31811085 (Асоціація), та Lugera Ukraine (ТОВ «Аванта кадрові рішення»), зареєстроване за адресою: вул. Володимирська 10, кімната 410, м. Київ, Україна 01025, код за ЄДРПОУ – 35574054 (Лугера).

Ми збираємо та обробляємо такі персональні дані: ваше прізвище, ім’я, по-батькові, контактний номер телефону, електронну адресу.

Метою обробки ваших персональних даних є забезпечення участі компанії, яку ви представляєте, в спільному проєкті Асоціації та Лугера «Прозорий бізнес за білі зарплати». З цією метою співробітники Асоціації та Лугера можуть збирати, накопичувати, зберігати, змінювати, видаляти персональні дані, зазначені в вашій анкеті. Серед іншого, в рамках такої обробки співробітники Асоціації та Лугера можуть зв’язуватись із вами, використовуючи будь-які засоби комунікації, у тому числі, але невиключно: пошта, електронна пошта, телефон, направляти вам повідомлення, які містять інформацію про новини, заходи, події, що мають відношення до проєкту та котрі, на нашу думку, можуть бути цікавими для вас, проводити опитування та дослідження, організовувати та реєструвати вас на заходи, що проводяться в рамках проєкту.

Асоціація здійснює обробку ваших персональних відповідно до Політики конфіденційності Асоціації (http://bit.ly/EBAConfUkr).
Лугера здійснює оброку ваших персональних даних відповідно до Умов використання інформації Лугера (http://bit.ly/LugConf).

Для відправки анкети просимо вас надати згоду на обробку персональних даних та підтвердити, що ви ознайомилися з Політикою конфіденційності Асоціації (http://bit.ly/EBAConfUkr) та Умовами використання інформації Лугера (http://bit.ly/LugConf). У вас є право відкликати вашу згоду або заперечити проти подальшого використання ваших персональних даних в будь-який час. Для реалізації цього права, зверніться до нас за електронною адресою: info@legalsalaries.com.ua
Чи погоджуєтесь ви на обробку та використання ваших персональних даних як передбачено вище, в Політиці конфіденційності Асоціації (http://bit.ly/EBAConfUkr) та Умовах використання інформації Лугера (http://bit.ly/LugConf)? *
Ви маєте змогу відмовитись від надання згоди на обробку ваших персональних даних. В такому випадку ми не зможемо оперативно зв’язуватись із вами, інформувати вас про події та заходи, що проводяться в рамках проєкту, проводити опитування тощо. Це також унеможливить оперативне інформування компанії про прийняття її до проєкту або припинення її участі у проєкті як передбачено умовами участі (http://bit.ly/ProgLegalSalary)
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy