Oyunlaştırma tabanlı yabancı dil öğrenimi platformu: eBabil
MEB İngilizce Ders Kitaplarını Dijitalleştirme Harekatı kapsamında TÜBİTAK projesi olarak Prezi; Kahoot, Coggle, Padlet ve Plickers gibi Web 2.0 araçları kullanılarak konu anlatımları, dijital panolar, bilgi yarışmaları ve sunumlar oluşturulup öğretmenlerin istifadesine sunulmaktadır.

Projeye içerik üretimi olarak destek verecek gönüllü öğretmenlere bu Web 2.0 araçlarının premium üyelikleri hediye edilecek; ürettikleri içerikler isimleriyle beraber proje çıktısı olan Web sitesinde paylaşılacak; projenin son çıktısı olan mobil uygulama hazır olduğunda ise öğretmene ve öğretmenin okuluna bu uygulamadan 12 aylık premium hesap tahsis edilecektir.

Yine üretilen içeriklerin niteliğine ve devamlılığına bağlı olarak gönüllü öğretmenlere Kindle E Kitap Okuyucu; öğretmenin okuluna ise çeşitli eğitim materyalleri armağan edilecektir.

Süreç hakkındaki detayların tümü için bu formu doldurabilirsiniz.

AD SOYAD
OKUL VE İL
DERS VERİLEN SINIFLAR
DERSİNE GİRDİĞİNİZ ÖĞRENCİ SAYISI
E MAIL
Daha önce KAHOOT kullandınız mı?
Clear selection
Daha önce PLICKERS kullandınız mı?
Clear selection
Daha önce PREZİ kullandınız mı?
Clear selection
Daha önce COOGLE kullandınız mı?
Clear selection
Daha önce PADLET kullandınız mı?
Clear selection
Her ay toplamda 10 tane olacak şekilde hangi platformlardan içerik üretimi yapabilirsiniz?
Güncel Okul Adresi (Proje sonunda gönüllü destekçilerin okuluna bazı armağanlar verilmesi planlanmaktadır. Bu yüzden çalıştığınız kurumun değişmesi durumunda lütfen bizi bilgilendiriniz)
Güncel Ev Adresi (Proje sonunda gönüllü destekçilere çeşitli hediye çekleri gibi armağanlar verilmesi planlanmaktadır. Bu yüzden ev adresinizin değişmesi durumunda lütfen bizi bilgilendiriniz)
Gönüllü destekçilere ayseteacher@ebabil.net / emreogretmen@ebabil.net gibi kurumsal bir e posta hesabı verilecektir. İstediğiniz e posta adresi nedir? (.........@ebabil.net)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy