Szkolenie Wystąpienia publiczne dla początkujących - drugi termin

Zapraszamy do udziału w szkoleniu dla osób stawiających pierwsze kroki w dziedzinie wystąpień publicznych. Uczestnicy szkolenia poznają praktyczne sposoby radzenia sobie z tremą i stresem. Dowiedzą się jak budować swój wizerunek jako mówcy. Poznają niezawodne techniki wspierające dykcję i płynność wypowiedzi nauczą się  praktycznych sposobów konstruowania wystąpień publicznych poznają wypróbowane sposoby przykuwania uwagi słuchaczy

Informacje o prowadzącym: Karol Pietrzyk - trener wystąpień publicznych, doradca w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli, publicysta edukacyjny, nauczyciel języka angielskiego w liceum, redaguje blog „Muzyczny Blog Osobisty.”, jest jednym z moderatorów w grupie „Ja, Nauczyciel”, autor książki „Autyzm dla początkujących”.


CO: Szkolenie Wystąpienia publiczne dla początkujących

GDZIE: INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90

KIEDY: 23 sierpnia 2023

GODZINA: 10:00-14:00

ILOŚĆ UCZESTNIKÓW: 15 osób

PROWADZĄCY: Karol Pietrzyk

ORGANIZATORZY: Stowarzyszenie Media Dizajn oraz INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych

KONTAKT: Magda Roman e-mail: mroman@mediadizajn.pl tel.:91 424 04 64 

Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny 


Wydarzenie realizowane w ramach projektu "AkTYwny KreaTYwny - pobudzanie ducha przedsiębiorczości kulturalnej i kreatywnej".

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.

Projekt finansowany przez Islandię Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Działanie współfinansowane ze środków Gminy Miasto Szczecin.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i Nazwisko
*
Numer telefonu
*
Nazwa organizacji
*
Narodowość
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Media Dizajn oraz partnerów spotkania do celów niezbędnych przy rekrutacji, organizacji działań przed i podczas spotkania, monitoringu, ewaluacji i kontroli (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie  swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania na każdym etapie trwania warsztatów.                                           
*
Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku w celu umieszczenia go m.in.: na materiałach drukowanych, na stronie internetowej Stowarzyszenia Media Dizajn oraz w mediach społecznościowych. Zgoda wyrażana jest nieodpłatnie.
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Stowarzyszenie Media Dizajn. Report Abuse