Závazná přihláška na Víkendová setkání začínajících učitelů (2019/2020)
Víkendová setkání, která proběhnou 22. a 23. listopadu 2019 a 13. až 15. března 2020, se závěrečnou supervizí (proběhne v červnu; termín bude upřesněn) jsou určená pro uzavřenou skupinu 15 učitelů a učitelek. První bude o profesním rozvoji, druhé o tom osobním. Těšit se můžete na workshopy, mentoring, koučování i důvěrný prostor pro sdílení.

Chceme vytvořit bezpečný prostor, kde si nejen osvojíte praktické nástroje pro práci se školní třídou, ale také můžete sdílet své úspěchy i problémy s kolegy a odborníky, a to intenzivněji a osobněji, než to umožňují časově omezené workshopy.

Vaše přihláška vám bude potvrzena a následně se s vámi domluvíme na administrativních postupech (zaplacení poplatku 2500 Kč za oba víkendy, který bude rozdělen na dvě části, 1000 Kč je třeba zaplatit v listopadu, 1500 Kč pak v novém roce), závěrečnou supervizi atd. (Pokud se ale nacházíte v tísnivé finanční situaci a přesto byste se rádi zúčastnili, napište a zkusíme něco vymyslet – chápeme, že svoje zázemí si ne vždycky můžeme vybrat.))

Výluka, z.s.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby přihlášení do programu spolku Výluka: *
E-mailová adresa: *
Your answer
Jméno a příjmení: *
Your answer
Škola, na které působíte: *
Your answer
Aktuálně jste: *
Required
Aktuálně působíte ve škole: *
Jaké předměty vyučujete? *
Your answer
Proč se do programu hlásíte? *
Your answer
Máte pro nás nějaký vzkaz nebo podnět?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Výluka, z.s.. Report Abuse