Анкета учасника/-ці тренінгу для громадських активістів "Основи моніторингу та контролю використання комунальної власності та публічних фінансів"
Одноденний тренінг для громадських активістів міста Кремінна з основ моніторингу та контролю використання комунальної власності та публічних фінансів. Захід організовує ГО "ЛООС" за проєктом «Комунальне майно Кремінщини під контроль громади» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Мета проєкту: підвищення рівня участі громадян та формування кращих місцевих політик у сфері керування комунальним майном громади шляхом проведення громадського моніторингу діяльності Кремінської міської ради у сфері управління комунальним майном та навчання громадських активістів та представників комунальних підприємств й органів місцевого самоврядування.
Тренінг відбудеться у місті Кремінна 17 жовтня 2019 року
Дедлайн прийому заявок – 12 жовтня 2019 року.

Місце проведення тренінгу буде повідомлено напередодні.
Поспішайте, кількість місць обмежена! Відбір учасників проходить на конкурсній основі – за змістом надісланих заявок. Учасники, які успішно пройдуть відбір, отримають підтвердження на електронну скриньку.
Реєстрація вважається завершеною після отримання листа-підтвердження від організаторів напередодні заходу.

Контактні особи:
Ольга Агафонова, проєктний менеджер, +380 99 034 2022, olga.ag1211@gmail.com
Євген Ільченко, керівник організації, +380 63 742 5850, gosolydarnist@gmail.com

Довідково: Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів. Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.
П.І.Б. *
Електронна пошта *
Контактний телефон *
Посилання на ФБ-сторінку (якщо немає, поставте "-") *
Назва організації *
Місто проживання *
Вказати населенний пункт (якщо обрано Кремінський район)
Для чого Вам потрібен цей тренінг? (2-3 речення) *
Відповіді на які питання Ви хочете отримати під час тренінгу? *
Заповнюючи цю анкету, я даю згоду на зберігання та обробку своїх персональних даних
Заповнюючи цю форму, ви засвідчуєте, що ваші персональні дані добровільно надаються організації (організатору заходу) з подальшим занесенням до бази персональних даних організації (організатору заходу), а також підтверджуєте, що організація (організатор заходу) отримала / отримав ці дані правомірним чином та володіє ними на законних підставах. Ви погоджуєтесь на обробку організацією (організатором заходу) Ваших персональних даних з метою забезпечення Вашої добровільної участі у заході та забезпечення реалізації інших сфер відносин, що вимагатимуть обробки Ваших персональних даних з метою дотримання вимог законодавства, умов договорів та / або інших правочинів чи реалізації прав, обов’язків та інтересів як Ваших, так і організації (організатора заходу). Одночасно Ви надаєте згоду на збирання, накопичення, зберігання та обробку Ваших персональних даних для виконання зазначеної мети третім особам без наступного повідомлення Вас про передачу цих даних.
*
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy