Z2908 Urban Kiz I stopień śr 17:30

TERMIN: środa 17:30
INSTRUKTORZY: Marzena Ulidowicz i Tomasz Szczurowski
POZIOM: I stopień
RODZAJ: w parze (możliwe zapisy solo)
LOKALIZACJA: Szkoła Tańca No Limits, ul. Tęczowa 25
PLANOWANY START: 23 października (jeśli start kursu zostanie przesunięty dostaniesz od nas taką informację)

CENA:
- karta sportowa (wymagana kaucja zwrotna 30zł)
- karnet 85 zł / 4 zajęcia
- karnet 160 zł / 8 zajęć

ZAMKNIĘCIE ZAPISÓW: do 13.10.2013

*Maksymalna liczba uczestników to 21 osób.
Zapisanych solo losowo parujemy (na tyle, na ile pozwoli na to liczebność płci mniej reprezentowanej przy zapisach solo) i będziemy traktować jako parę przy zapisie.

O zakwalifikowaniu do grupy zdecydują instruktorzy po zakończeniu terminu zapisów. W razie nadmiaru chętnych spełniających kryteria - rozstrzyga losowanie. Otrzymasz od nas informację z potwierdzeniem przyjęcia do grupy do 2 dni od zamknięcia zapisów. W przypadku dużego zainteresowania kursem, o dostaniu się na listę podstawową decyduje również czas wpłaty kaucji/zakupu karnetu.
Opis zajęć
Urban kiz jako inspirowany kizombą styl tańca obecnie dopiero rozwija się i kształtuje swoją tożsamość.

Prezentowany jest w na parkiecie w wielu różnych odmianach – bliższych tangu, hiphopowi, zoukowi... I ciągle proponowane są nowe.

Dlatego urban kiz jest idealnym narzędziem do tego, aby praktykować swobodę parkietową i cieszyć się wielością tanecznych emocji; a także różnorodną muzyką wykorzystywaną do tańczenia urban kiz w praktyce, która prowokuje do zabawy przyspieszeniami i zwolnieniami ruchu charakterystycznymi właśnie dla tego stylu tańca.
Zobacz film
Wymagania
Kurs przeznaczony jest dla osób, której już mają świadomość własnego ciała i sposobu współpracy w parze na parkiecie. Dlatego zapraszamy do dołączenia tych z Was, którzy są w trakcie nauki jakiegokolwiek tańca w parach na poziomie P2 lub wyższym (w dowolnej szkole)

W razie zapisu w parze OBIE OSOBY potrzebują posiadać wymagane umiejętności początkowe, żeby para mogła zostać zakwalifikowana na kurs.

Masz wątpliwości - zapytaj prowadzących na: https://www.facebook.com/MiTKizz/
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy