Warsztaty rodzinne "Gry i zabawki z różnych stron świata" - Łódzki Dom Kultury, 25 listopada 2018 r. - UWAGA! Ze względu na bardzo duże zainteresowanie, zakończyliśmy zapisy.
Zgłoś swój udział w bezpłatnych warsztatach "Gry i zabawki z różnych stron świata", które odbędą się w niedzielę 25 listopada 2018 r., w godzinach 11:00-13:00 w Łódzkim Domu Kultury, ul. Traugutta 18, sala nr 313 (III piętro). Zapewniamy wszelkie niezbędne materiały.
Adres e-mail *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Liczba zgłaszanych osób *
Your answer
Informacja
Wydarzenie jest częścią projektu „Źródła skutecznej edukacji globalnej”, realizowanego przez Ośrodek Działań Ekologicznych „Źródła” i współfinansowanego w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2018 r.
Podanie adresu e-mail oraz telefonu kontaktowego jest niezbędne w celu umożliwienia organizatorowi poinformowania o ewentualnych zmianach w programie wydarzenia bądź wyczerpaniu miejsc na warsztatach. Po zakończeniu wydarzenia podane dane zostaną usunięte. Wypełnienie i wysłanie formularza oznacza zgodę na te warunki.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Ośrodek Działań Ekologicznych ŹRÓDŁA. Report Abuse - Terms of Service