„Дигиталниот свет на генерацијата Алфа“
Со пополнување на овој формулар пријавувате присуство на Промоцијата на прирачникот „Дигиталниот свет на генерацијата Алфа“, која ќе се одржи на 16. април, вторник, со почеток во 18:30, во Американското катче во Струга.
Ве молиме изберете дали би сакале потврда преку емаил или СМС порака.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Име и презиме
 Емаил за потврда
Телефонски број за СМС потврда
Ви благодариме за интересот!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of American Corners North Macedonia. Report Abuse