Анкета для участі в освітній програмі «Краса для всіх» від ТОВ «Лореаль Україна»
ТОВ «Лореаль Україна» та Фонд ООН у галузі народонаселення оголошують про запуск освітньої програми, щоб допомогти жінкам, які постраждали від домашнього насильства або перебувають у скрутних життєвих обставинах, здобути безкоштовну освіту у сфері краси. Реалізація програми здійснюється за підтримки Фонду Лореаль.

Навчальний курс спеціально розроблений, щоб навчити жінок основ перукарської майстерності та дати їм можливість набути нову спеціальність, а в майбутньому - роботу. Курс викладають висококваліфіковані викладачі та практикуючі майстри-практики в салонах краси. Курс гарантує, що всі учениці отримають навички, потрібні для того, щоб почати кар’єру у салонному бізнесі.
Група розпочне навчання перукарському мистецтву у червні 2019 року. Курс передбачає 12 занять на місяць (3 на тиждень), триватиме 6 місяців, заняття будуть проходити в місті Києві.

Заявки приймаються до 15 травня 2019 року. Для участі у програмі потрібно буде пройти співбесіду.

Ваші прізвище, ім’я, по-батькові *
Your answer
Контактний телефон *
Your answer
Вкажіть ваш вік *
Your answer
Місто проживання *
Your answer
Освіта *
Your answer
Професія *
Your answer
Чим ви нині займаєтесь? *
Your answer
Чому для вас важливо взяти участь у цій освітній програмі? *
Your answer
Чи можете ви назвати свої життєві обставини складними? *
Your answer
Якщо так, то чому
Your answer
Чи готові ви відвідувати заняття 3 рази на тиждень з 10.00 до 18.00 протягом 6 місяців у м.Києві? *
Чи готові ви відвідувати навчання без пропусків з поважної причини протягом 6 місяців? *
Чи готові ви пройти медичний огляд (вимога санепідемстанції)? *
Чи готові ви складати іспити та заліки? *
Чи розумієте ви, що робота в салоні, це робота з людьми, і потребує терпіння, поваги до побажань клієнта, самовладання, тактовності? *
Чи потрібна вам підтримка психолога? *
Чи надаєте Ви згоду на обробку Ваших персональних даних? Шляхом заповнення та подання цієї анкети я надаю Фонду ООН у галузі народонаселення згоду на обробку моїх персональних даних, в тому числі, але не виключно, даних, зазначених у цій анкеті, а також інших даних, що можуть знадобитися для проведення освітньої програми «Краса для всіх», на умовах, передбачених Законом України «Про захист персональних даних». Усі дані оброблятимуться Фондом ООН у галузі народонаселення виключно з метою реалізації освітньої програми «Краса для всіх» та виконання вимог законодавства України, в тому числі податкового. Я підтверджую, що ознайомлена з правами, що надаються суб’єктам персональних даних відповідно до ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», зокрема на доступ до своїх персональних даних, внесення змін до персональних даних та їх вилучення шляхом подання відповідної письмової вимоги на електронну адресу ukraine.office@unfpa.org. Ця згода надається на здійснення дій відносно моїх персональних даних, що будуть необхідними або бажаними для досягнення зазначених вище цілей, а саме: збір, обробка, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), використання, розповсюдження (передача), надання третім особам.Передача персональних даних третім особам здійснюється для цілей організації та проведення освітньої програми «Краса для всіх» та не потребує додаткового повідомлення суб’єкта персональних даних про таких третіх осіб за умови дотримання норм чинного законодавства. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of United Nations Population Fund. Report Abuse - Terms of Service