Презентація видання "Майдан. Пряма мова". Книга ІІ
Запрошуємо 1 грудня о 18:30 на презентацію другого тому книжки "Майдан. Пряма мова" за участі авторки-упорядниці Олени Чебанюк.

“Майдан. Пряма мова” – це серія книг, які містять інтерв’ю, записані з учасниками та свідками подій Євромайдану. Це друга книжка серії усних історій, започаткованої Національним музеєм Революції Гідності. Збирати свідчення науковці Олена Чебанюк та Оксана Ковальова почали у 2014 році. У книжці спогади учасників і свідків Революції Гідності подано майже без редакторського втручання з метою найточнішого документального передавання свідчень і характерів опитаних. Видання містить сканкоди, за допомогою яких можна слухати історії оповідачів в аудіоформаті.

Друга книга містить 28 інтерв'ю із учасниками та свідками подій Революції Гідності в Україні. Усні свідчення у цьому виданні зібрано за допомогою неструктурованого інтерв'ю на засадах oral history як наукового методу. Публікуються розповіді представників різних релігійних конфесій, майданівських сотень, політичних і громадських об'єднань, медиків, митців, активістів, волонтерів із числа учасників і свідків протестних акцій листопада 2013-го – лютого 2014 року.

Представлені у збірнику усні спогади, опрацьовані відповідно до методологічних засад усної історії, є важливим елементом збереження пам'яті про протестні події новітнього часу в Україні, а також джерелом для наукових досліджень у царині культурної антропології, наратології та етнології.

Зустріч відбудеться в Інформаційно-виставковому центрі Музею Майдану. Також планується онлайн-трансляція на сайті Музею та його сторінці у Facebook.

У зв'язку з карантинними заходами у приміщення може перебувати обмежена кількість людей.

Адреса: Будинок профспілок, 2-й поверх, майдан Незалежності, 18/2, м. Київ.
Прізвище та ім'я *
Е-пошта *
Номер телефону *
Сфера діяльності *
Запитання до спікерів
Хочу отримувати розсилку подій Музею Майдану *
Обробка персональних даних
Заповнюючи цю форму, Ви даєте згоду на обробку персональних даних. Наша організація гарантує повну конфіденційність персональної інформації, а також запобігання передачі даних третім особам.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy