Реєстрація на відкрите заняття британської программи для закупівельників «Diploma in Procurement and supply» | 5 листопада, 19:00
Запрошуємо вас 5 листопада на чергове відкрите заняття британської програми для закупівельників Diploma in Procurement and supply! Заняття відбудеться англійською мовою за участі затверджених викладачів CIPS – Марини Трепової та Валерія Поворотнього.

МАРИНА ТРЕПОВА
Академічний керівник британських програм CIPS (Chartered Institute of Procurement and Supply) в Україні, директор компанії IPSM, бізнес-тренер, автор програми «Академія майстерності закупівель». Марина працює у закупівлях більше 12 років: керувала функцією закупівель, проводила тендери, будувала систему закупівель, управляла категоріями, оптимізувала закупівельні процеси; 6 років у консалтинговому і тренінговому бізнесі, має успішні консалтингові та навчальні проекти для представників середнього, великого бізнесу і державних підприємств.

Тема, до якої доторкнемося разом із лідером програми CIPS Мариною Треповою - управління життєвим циклом активу (Whole-life asset management). Чим далі тим складншими стають товари та послуги, які замовляють внутрішні клієнти і тим важливіше закупівельнику вміти оцінити та порівняти не тільки вартість самого продукту, а дивитися на цей процес більш прискіпливо, а саме: врахувати витрат на доставку та зберігання, вартість матеріалів для обслуговування та частоту і вартість технічного огляду, а може взагалі відмовитись від покупки, через швидку зміну технологій та взяти обладнання в лізинг. І як виявляється при такому підході, дуже часто вартість покупки порівняна з вартістю обслуговування. Ми будемо говорити про вартість закупівлі починаючи з планування і закінчуючи утилізацією.

ВАЛЕРІЙ ПОВОРОТНІЙ
Має досвід у сфері ділового адміністрування, включаючи: створення компанії з нуля, розвиток оргструктури, визначення ролей для відділів і посад, розробку робочого процесу та проектування процесів, реорганізації, перегляд процесів і структури, що спрямовані на підвищення ефективності.
Досвідчений у процесі бюджетування та створення систем звітності, контролю за бюджетним циклом: встановлення термінів, консолідація, перегляд, затвердження,середньостроковий перегляд.

Валерій розкаже, які основні цілі є у фінансового бюджету та методи його контролю; як аналізувати інформацію з ринка для підготовки закупівельного бюджету компанії та переговорів з постачальниками на основі аналізу прямих та непрямих витрат.

⯈ ДЕТАЛІ УЧАСТІ:
Дата і час: 5 листопада, 19:00-20:30
Місце події: кампус платформи House of Knowledge (м.Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 18, 4-й поверх).
Умови участі: участь безкоштовна за умови підтвердженої реєстрації (очікуйте листа-відповіді з підтвердженням)
Мова: заняття проводиться АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ.

Кількість місць, як завжди, обмежена, тому не зволікайте і реєструйтеся вже зараз!
(Лекція розрахована, в першу чергу, на категорійних менеджерів, керівників департаментів та відділів).

Перевіряйте вашу поштову скриньку, а також слідкуйте за нашими новинами у facebook на сторінках House of Knowledge та Edinburgh Business School at House of Knowledge.
Ім'я *
Прізвище *
Ваша посада *
Ваша компанія *
Email *
Номер телефону *
Звідки ви дізналися про подію? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy