Реєстрація на зустріч "Сучасне мистецтво: історія однієї подорожі" з Олександром Михедом
Сучасні митці ближчі до світу бізнесу, ніж їх попередники. Створюючи художні об’єкти, вони більше не мають на меті оздобити дворянські спальні. Їх намір – запропонувати новий погляд на знайомі речі та візуалізувати суперечливі моменти. І, можливо, вказати шлях їхнього вирішення.

Ще ніколи мистецтво не було більш ефективним інструментом розвитку особистості та пізнання світу, а його теми – не перегукувалися з заголовками світових медіа.

Про те, як читати твори кінця ХХ та початку ХХI століття, застосувати знання у керівництві компанією та підсилити ефект від знайомства з митцями – дізнайтеся на лекції Олександра Михеда.

ПРО ЛЕКТОРА

Олександр Михед https://www.facebook.com/oleksandr.mykhed – український письменник, арт-директор видавництва ArtHuss, куратор мистецьких проектів. Автор шести книжок. Фрагменти творів та есеї перекладено 10 мовами.

Більше – http://mykhed.com/about/

ПРО ДОПОВІДЬ

Під час лекції автор розповість про власний досвід ефективних мистецьких подорожей та поділиться підказками, як спробувати неупереджено дивитися на мистецтво. Зокрема відвідувачі дізнаються:

*як перетворити відвідування галереї з виснажливого випробування на захопливий квест
*як розшифрувати ідею твору та (можливо) запам’ятати її
*як говорити про сучасне мистецтво із колегами, мистецтвознавцями та митцями
*як це - не боятися ставити прості питання, шукаючи складних відповідей

а також:

*розповідь про мандрівку в світ мистецтва: від розгубленого зітхання: "Що це таке?!" - до роботи над українським виданням світового бестселера "Що це взагалі таке?"
*що схожого між мапою метрополітену та історією мистецтв?
*i , звісно, чим відрізняється шедевр актуального мистецтва від дитячого малюнку

І – найголовніше. Наприкінці лекції відвідувачі зможуть отримати відповіді на будь-які сміливі питання щодо актуального мистецтва.

Тривалість заходу – 2 години
Вартість участі – 250 грн

Організатор заходу – компанія подорожей з ідеєю GoTogether. На лекції учасники матимуть можливість дізнатися більше про діяльність компанії та її найближчу мандрівку-знайомство з актуальним мистецтвом.

Прізвище та ім'я *
Your answer
Назва компанії, де працюєте *
Your answer
Посада
Your answer
E-mail *
Your answer
Номер телефону *
Your answer
Ваші очікування?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms