PIETEIKUMA ANKETA IZGLĪTĪBAS IESTĀDĒM

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā aicina izglītības iestādes piedalīties akcijā "Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2020"!

Akcijas laikā Eiropas Savienības (ES) institūciju darbinieki, valsts un pašvaldības iestāžu pārstāvji, NVO aktīvisti un citi Eiropas lietu eksperti dodas uz skolām, lai ar jauniešiem dalītos savā darba pieredzē un zināšanās par Eiropas Savienības aktualitātēm. Akcijas mērķis ir sniegt jauniešiem unikālu iespēju pārrunāt ES tematus ar cilvēkiem, kuri ikdienā saskaras ar dažādām ES politikas jomām un aktuālajiem notikumiem.

Akcija "Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2020" norisinās no 23. marta līdz 8. maijam, tomēr jo īpaši aicinām Eiropas lietu eksperta vizīti pieteikt laikā posmam no 5. līdz 8. maijam, šādā veidā atzīmējot Jūsu skolā 9. maija – Eiropas dienas svētkus!

Akcijā ir aicinātas piedalīties pamata, vispārējās, profesionālās un augstākās izglītības iestādes, kuras darbojas Latvijas teritorijā.
Izglītības iestāžu pieteikšana akcijai ir iespējama līdz 8. martam, aizpildot šo tiešsaistes anketu.
Pēc anketas aizpildīšanas norādītā informācija tiks nodota Eiropas lietu ekspertiem. Par skolas vizītes norisi akcijas koordinatori skolas pārstāvi informēs, kolīdz kāds eksperts būs izrādījis interesi par Jūsu skolas apmeklēšanu. (Eiropas lietu ekspertu pieteikšanās akcijai norisinās no 27. februāra līdz 5. aprīlim)

Akciju „Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2020” rīko Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar jaunatnes organizāciju „Klubs „Māja” – jaunatne vienotai Eiropai”.

Plašāka informācija par akcijas norisi: www.esmaja.lv/atpakal_uz_skolu

Papildu jautājumu gadījumā, lūdzu, rakstīt uz aus@klubsmaja.lv (Raivis Gunārs Tauriņš, Akcijas „Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2020" koordinators, jaunatnes organizācija „Klubs „Māja” – jaunatne vienotai Eiropai”)
1.Skola *
Norādiet izglītības iestādi, kurā vēlaties rīkot Eiropas lietu eksperta vizīti. (Akcijā ir aicinātas piedalīties pamata, vispārējās, profesionālās un augstākās izglītības iestādes, kuras darbojas Latvijas teritorijā.)
Your answer
2.Skolas adrese *
Norādiet precīzo skolas adresi, lai Eiropas lietu eksperts varētu atrast ceļu uz Jūsu skolu.
Your answer
3.Kontaktpersona *
Norādiet personu, kas ir atbildīga par skolas dalību akcijā un ar kuru tiks precizēta vizītes norise.
Your answer
4.Kontaktpersonas tālruņa numurs *
Vēlams norādīt mobilā telefona numuru. (telefona numurs tiks nodots ekspertam tiešai saziņai, kā arī izmantots steidzamu organizatorisko jautājumu risināšanai)
Your answer
5.Kontaktpersonas e-pasta adrese *
E-pasta adrese tiks izmantota saziņai ar kontaktpersonu. Lūdzu, pārliecinieties, ka norādītā adrese ir uzrakstīta pareizi un tā ir kontaktpersonas visbiežāk lietotā e-pasta adrese.
Your answer
6.Vēlamais kontaktpersonas saziņas laiks
Lūdzu, norādiet laiku, kurā iespējams ar kontaktpersonu sazvanīties darba dienās ārpus stundu un citu darba pienākumu norises laika (piemēram, starpbrīdī plkst. 12.00).
Your answer
7.Vēlamais vizītes datums *
Skolas tiek īpaši aicinātas vizītei izvēlēties kādu dienu Eiropas nedēļas laikā no 4. līdz 8. maijam. Iespējams norādīt arī citu dienu laika posmā no 23. marta līdz 8. maijam. Izvēlētais vizītes datums var mainīties atkarībā no eksperta iespējām! (piemēram, 05 / 07 , ja vizīti vēlaties organizēt 7. maijā)
MM
/
DD
8. Cits vizītes datums *
Vai esat gatavi piemēroties eksperta laika iespējām un vizīti organizēt jebkurā citā abpusēji izdevīgā dienā, laika periodā no 23. marta līdz 8. maijam?
9. Tiešraides tikšanās iespēja *
Vai Jūs būtu ar mieru vizīti rīkot ar tiešraides palīdzību, ja eksperts šādu iespēju piedāvātu? Piemēram, ja eksperts strādā ES institūcijā ārpus Latvijas un klātienē nevar skolu apciemot. (nepieciešams nodrošināt stabilu interneta pieslēgumu, datoru un projektoru, kā arī tikšanās moderatoru klātienē)
10.Papildu komentāri par vizītes norises laiku
Ja nepieciešams, norādiet jebkādu papildu informāciju saistībā ar vizītes norises datumu (piemēram, konkrētas nedēļas dienas, kad vizīte ir iespējama, ja ekspertam nav pieejams septītajā jautājumā norādītais datums).
Your answer
11.Auditorija *
Lūdzu, norādiet klausītāju vecuma grupu! Augstskolu un profesionālās izglītības iestāžu kursu norādīt pie "Other" varianta.
Required
12.Dalībnieku skaits *
Lūdzu, norādiet plānoto kopējo skolēnu/studentu skaitu par katru no iepriekšējā jautājumā atzīmētajām auditorijas grupām.
Your answer
13.Vizītes norise *
Norādiet, vai vizīte plānota mācību stundas/lekcijas vai Eiropas dienai veltīta pasākuma laikā.
14.Ja vizīte paredzēta mācību stundas/lekcijas laikā, norādiet mācību priekšmetu:
Your answer
15.Informācija par ekspertiem
Lūdzu, miniet Eiropas lietu ekspertus, par kuriem esat informēti, ka tie ir Jūsu skolas absolventi vai arī ir Jūsu skolas audzēkņu vecāki. Eksperta pieredze Eiropas lietu jautājumos var būt gan par ES politisko tematu aspektiem, gan arī par sadarbību ar citu ES valstu partneriem, ES finansētu projektu īstenošanu vai Latvijas integrāciju un interešu pārstāvību Eiropas Savienībā kādā konkrētā nozarē valsts un pašvaldības iestādēs, ES institūcijās vai nevalstiskajā sektorā. Akcijas koordinatori ar norādītajiem ekspertiem pēc iespējas sazināsies un aicinās akcijas laikā apciemot tieši Jūsu skolu.
Your answer
16.Papildu informācija
Lūdzu, norādiet jebkādu citu papildu informāciju, kas varētu būt būtiska vizītes sagatavošanā!
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy