IFES оголошує конкурс на участь у травневих регіональних Тренінгах "Рівноправне партнерство чоловіків та жінок для демократичного розвитку країни"
Міжнародна фундація виборчих систем (IFES Україна) оголошує конкурс на участь у регіональних тренінгах "Рівноправне партнерство чоловіків та жінок для демократичного розвитку країни" в рамках ініціативи MALE (Альянс рівноправного партнерства чоловіків та жінок), що відбудуться у травні 2018 року.

MALE - це перший у своєму роді навчальний модуль, який зосереджує увагу на залученні чоловіків-партнерів задля утвердження рівноправного партнерства чоловіків та жінок вдома, в громадах та на інституційному рівні. З метою забезпечення ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок у виборчому процесі для участі у тренінгу запрошуються представники громадських організацій, медіа, політичних партій, виборчих комісій, органів державного реєстру виборців та інших зацікавлених осіб.

Дводенний тренінговий модуль буде складатися, але не обмежуватися такими питаннями як: огляд ґендерної рівності, ґендерні стереотипи, участь жінок у політиці, ґендерні квоти, комунікація та переговори, побудова партнерських відносин. З програмою тренінгу можна ознайомитись за посиланням: http://bit.ly/2D00Zb9

Графік проведення тренінгів:
3-4 травня 2018 – Вінниця
3-4 травня 2018 – Харків
10-11 травня 2018 – Ужгород
11-12 травня 2018 – Чернівці
11-12 травня 2018 – Полтава
16-17 травня 2018 – Київ
19-20 травня 2018 – Маріуполь
23-24 травня 2018 – Житомир

Тренінги будуть проводитися в інтерактивному режимі, і основна увага буде приділена практичним заняттям, роботі в «малих групах» та аналізу проблемних питань та бар’єрів рівноправного партнерства чоловіків та жінок. За результатами проходження Тренінгів учасники/учасниці, які складуть фінальний тест, отримають сертифікати про проходження курсу. Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують харчування учасників тренінгу, роздаткові матеріали та компенсацію витрат на проїзд, а також проживання для учасників з інших населених пунктів.
Зауважте, що сертифікати та відшкодування проїзду учасники/учасниці отримають ЛИШЕ у разі 100% присутності на тренінгу протягом двох днів.

Реєстрація на тренінг закривається за 10 днів до дати проведення тренінгу у відповідному місті.

Про результати конкурсного відбору переможиць/ців буде повідомлено за 7 днів до дати проведення тренінгу у відповідном місті.

Ця ініціатива реалізується Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги. Будь-які думки, викладені у цій публікації чи під час тренінгу, належать автору і не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, Міністерства міжнародних справ Канади, уряду Канади або уряду Великої Британії.

Прізвище, ім'я *
Your answer
Електронна пошта *
Your answer
Контактний номер телефону *
Your answer
Посилання на сторінку в соціальних мережах *
Your answer
Організація (місце роботи) *
Your answer
Посада *
Your answer
Регіон, у якому Ви проживаєте (населений пункт, область) *
Your answer
У якому тренінгу Ви хочете взяти участь *
Required
Ваша мотивація до участі (особлива увага при відборі учасників/учасниць буде звертатися на відповідь на це питання) *
Your answer
Надаю згоду на обробку персональних даних *
Required
Надаю згоду на можливий відеозапис та фотографування робочого процесу під час тренінгу *
Коментарі (тут Ви можете зазначити іншу важливу на Ваш погляд інформацію)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of IFES Ukraine. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms