Йога на даху
Дбати про своє фізичне та психологічне здоров'я можна по-різному. Кропивницький Гончаренко центр запросив кількох найкращих тренерів та тренерок, щоб вони по черзі, раз на тиждень, проводили для вас йогу на свіжому повітрі. Наступна зустріч - у суботу, 7 серпня. Проводить її Олександра Галімська - на даху у Гончаренко центрі о 8.30 ранку. Це буде заняття з стретчінгу, розтяжки всіх груп м'язів.

Щоб потрапити на зустріч, будь ласка, заповніть анкету: https://cutt.ly/YQs7Lan - і чекайте на дзвінок-запрошення від адміністраторки центру напередодні, 5-6 серпня, адже кількість місць обмежена!
Важливо: У Гончаренко центрі немає місця, де можна перевдягтися або прийняти душ, тому будь ласка приходьте вже одягнені у зручний, спортивний одяг.

Гончаренко центр працює за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх - вхід збоку, шукайте вивіску.

Слідкуйте за анонсами, записуйтесь на цікаві для вас заходи заздалегідь. Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні. А щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKro
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Напишіть, будь ласка, ваше прізвище та ім'я *
Напишіть, будь ласка, ваш номер телефону
Скажіть, будь ласка, скільки Вам років? *
Цей захід для дорослих людей 18+
Напишіть, будь ласка, вашу дату народження *
Ми плануємо готувати для учасників спільноти привітання з нагоди днів народжень
Скажіть, будь ласка, чим ви займаєтесь? *
Скажіть, чи зможете ви взяти з собою свій власний коврик (коремат) для занять йогою? *
Ви вже бували раніше на інших заходах у Гончаренко центрі? *
Якщо так, напишіть, будь ласка, на яких - можете згадати 1-2, не всі
Звідки ви дізналися про цей захід? *
Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, прізвище, адреса електронної скриньки тощо), включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, знищення персональних даних, з метою збору й обробки статистичної інформації та проведення маркетингових досліджень, інформування про заходи та можливості Гончаренко центру. Відповідно до вимог Цивільного кодексу України, статті 307, даю дозвіл на фото- та відео зйомку відкрито у приміщенні центру у рамках публічних заходів. Згоду на обробку персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на 5 (п'ять) років. Я підтверджую, що мені відома мета використання моїх персональних даних, та висловлюю свою згоду на використання моїх персональних даних. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy