Formulář pro zájemce o dobrovolnictví v META, o.p.s.
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
E-mail *
Your answer
Telefon *
Your answer
Motivace a očekávání *
Popište, prosím, proč se chcete zapojit do práce METY jako dobrovolník, v jakých konkrétních oblastech máte zájem spolupracovat (doučování, Klub ČEKUJ, výpomoc v kurzech češtiny a jiné...), co konkrétně od dobrovolnictví u nás očekáváte.
Your answer
Poznámka
Zde nám můžete zanechat nějakou důležitou poznámku, Vaše přání nebo potřeby.
Your answer
Odkud jste se o METĚ a o našem dobrovolnickém programu dozvěděl/a? *
Beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen “Nařízení”). Zpracování osobních údajů provádí společnost META, o.p.s. – Společnost pro příležitosti mladých migrantů jakožto správce, a to v souvislosti se zpracováním mojí přihlášky do dobrovolnického programu! V souladu s Nařízením jsou všechny poskytnuté údaje shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely uvedené akce na dobu jejího trvání a povinné archivace stanovené do 31. 12. 2029. *
Děkujeme za Váš čas. Po odeslání formuláře Vás bude kontaktovat náš koordinátor dobrovolníků a domluví si s Vámi osobní schůzku. Těšíme se na spolupráci!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of META o.p.s. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms