Zapisz się do newslettera
Jeśli w przyszłości chcesz otrzymywać informacje o bezpłatnych szkoleniach, które organizujemy i nowych produktach: wypełnij formularz.
Email address *
Imię *
Nazwisko *
Firma/Zespół/Instytucja *
Stanowisko *
Miejscowość *
Telefon *
Jaką prasę czytasz?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Konsbud Audio Sp. z o.o. w celu marketingu produktów i usług i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. *
Wyrażam zgodę na marketing elektroniczny i telefoniczny czyli otrzymywanie od Konsbud Audio Sp. z o.o. informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. *
Bezpieczeństwo danych
1. Twój adres i Twoje dane będą bezpieczne w naszej bazie danych. Nie przekażemy tych informacji innym firmom czy osobom niepowołanym.
2. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konsbud Audio Sp. z o.o., ul. Gajdy 24, 02-878 Warszawa.
3. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest Twoja zgoda, którą wyraziłeś, zaznaczając stosowne zgody w formularzu zapisu.
4. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przesyłania Ci informacji na temat szkoleń, prezentacji organizowanych przez Konsbud Audio Sp. z o.o oraz informacji na temat produktów i usług w ofercie Konsbud Audio Sp. z o.o.
5. Twoje dane będą przetwarzane przez czas prowadzenia działalności gospodarczej przez Konsbud Audio Sp. z o.o, chyba że wcześniej zrezygnujesz z otrzymywania naszych wiadomości, co spowoduje usunięcie danych z bazy.
6. Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO.
7. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania informacji, pisząc mail na adres: szkolenia@konsbud-audio.com.pl w inny wybrany sposób, np. pisemnie.
8. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego - na dzień złożenia niniejszego oświadczenia jest to Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych zaś zaś od dnia 25 maja 2018 roku – Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
9. Informujemy, że podane dane osobowe przetwarzane są przy pomocy usług Google LLC , a tym samym dochodzi do przekazywania tych danych do państwa spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego tj. do Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Przekazanie takie jest możliwe, gdyż podmiot Google LLC posiada certyfikat, poświadczający odpowiedni poziom ochrony danych osobowych, wydawany na podstawie obowiązującego pomiędzy państwami członkowskimi Europejskiego Obszaru Gospodarczego a Stanami Zjednoczonymi Ameryki Północnej, a przyjętego przez Komisję Europejską, Programu Tarcza Prywatności UE-USA. Informacje o zasadach dotyczących przetwarzania danych osobowych zgodnie z Programem Tarcza Prywatności oraz stosowanych zabezpieczeniach dostępne są pod adresem: www.privacyshield.gov

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Dane osobowe przetwarzane są przez Konsbud Audio Sp. z o.o na podstawie niniejszej zgody (od dnia 25 maja 2018 roku – na podstawie art. 6 ust. 1 lit a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych).
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Konsbud Audio. Report Abuse