Võistkonna registreerimine emade jalgpalliturniirile 07.03.2020
NB! Hetkel on registreerunud juba 8 võistkonda. Soovi korral saame teid lisada ootejärjekorda . Selleks saatke oma osalemissoov e-kirja teel aadressil: teet.allas@jalgpall.ee

Eesti Jalgpalli Liit (EJL) korraldab 7. märtsil turniiri, kuhu oodatakse osalema jalgpallihuvilistest emasid.

„Pakume emadest koosnevatele võistkondadele toredat liikumisvõimalust koos väikese võistlusmomendiga. Oluline ei ole eelnev kogemus jalgpallimängimisel, vaid soov sportlikult ja lõbusalt aega veeta,” lausus EJLi peasekretär Anne Rei naistepäeva eel toimuva ettevõtmise kohta.

Turniir algab 7. märtsil kell 10 ja lõppeb orienteeruvalt 12.30 ning toimub Tallinnas A. Le Coq Arena kõrval asuvas EJLi jalgpallihallis.
Väljakul on korraga 5 mängijat (sh väravavaht), võistkonda saab üles anda kuni 10 mängijat. Lubatud on edasi-tagasi vahetused. Osaleda ei ole lubatud möödunud hooajal Eesti meistrivõistlustele registreeritud mängijatel.

Turniirile registreerimine on avatud kuni 4. märtsini siin. Osalemine on võistkondadele tasuta, kuid turniirile pääsevad kaheksa esimest registreerujat.

EJLi poolt korraldatud emade turniir toimus esimest korda eelmise aasta augustis, kui Sportland Arenal toimunud päevast võttis osa kaheksa võistkonda ja 99 mängijat.

Küsimuste korral saab pöörduda EJLi rahvajalgpalli osakonna poole e-posti aadressil teet.allas@jalgpall.ee või tel. 5558 5495
Võistkonna nimi *
Võistkonna esindaja nimi *
Esindaja telefoninumber *
Esindaja e-posti aadress *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy