Конференція "Органічне рослинництво: найкращі практики за 10 років" & "День Поля" в ПП "Агроекологія"
Шановні партнери, колеги та учасники органічного ринку!

21-22 червня 2018 року ми проводимо спеціалізований ПОДВІЙНИЙ захід повністю присвячений найкращим практикам та технологіям вирощування органічних польових культур.

Перший день - Конференція "Органічне рослинництво: найкращі практики за 10 років" із залученням провідних фахівців: агрономів, консультантів, інших експертів на такі актуальні теми як:
- агротехніка та контроль бур'янів
- живлення та сівозміна
- насіння та захист посівів

Серед експертів підтвердили свою участь такі визнані фахівці як Олексій Качковський, Микола Биков, Олександр Мірненко, Сергій Козін, Леонід Фадєєв та інші.

Крім того, керівники та власники провідних господарств, що вже понад 5 років успішно впроваджують органічне виробництво, поділяться з Вами своїм досвідом, а саме:
- з чого вони починали;
- чи залучали зовнішніх консультантів та експертів;
- яку техніку вони використовують, чому саме таку і яка стратегія у виборі техніки;
- які культури вирощують і чому такі;
- яку впроваджувати сівозміну і як вона змінювалася на підприємстві;
- яких результатів було досягнено;
- позитивний та негативний досвід впровадження органічного виробництва;
- що б вони зробили по-іншому якби почали спочатку;
- нададуть відповіді на Ваші запитання.

Зокрема, серед директорів та власників провідних органічних господарств підтвердили участь: Гліб Лук’яненко (ПП "Агроекологія"), Олександр Ющенко (ПП "Галекс-Агро"), Андрій Пилипченко (агропромислова група "Арніка"), Віктор Щербачук (ТОВ "Дедденс Агро", ТОВ "Ріттер Біо Агро"), Роман Дяжук (ТОВ "Дунайський аграрій"), Олексій Язиков (ТОВ "Жива нива").

Серед особливих гостей конференції - Харун Цичек (Harun Cicek) - експерт органічного рослинництва в умовах дефіциту вологи з FiBL, Швейцарія.

Під час Конференції відбудеться виставка, на якій Ви зможете ознайомитись із виробниками сучасних засобів захисту рослин, допоміжних продуктів, добрив та техніки для органічного виробництва!

Другий День - День Поля, що відбудеться 22 червня в ПП «Агроекологія» - компанії, що має більш ніж 30-річний досвід провадження органічного землеробства, слугуватиме чудовим практичним продовженням Конференції.
У рамках Дня Поля учасники зможуть відвідати поля і порівняти посіви 12 сортів озимої пшениці та на власні очі побачити, як компанія працює з сидеральними культурами, заготовляє компост та живить ґрунт.

Після огляду поля, для охочих передбачена екскурсія на заводі ТОВ «Укролія» - знаного виробника якісної соняшникової олії!

Програма Конференції та Дня Поля незабаром буде доступна за посиланням: http://www.organicstandard.com.ua/ua/events та надіслана всім учасникам.

Захід має безпрецедентний формат поєднання теорії та практики! В одному місці зберуться всі визнані експерти.

До участі в Конференції запрошуються: сертифіковані органічні оператори, котрі мають досвід у веденні органічного господарювання та хочуть вдосконалити свої знання та навички, виробники, котрі бажають займатися органічним агровиробництвом, надавачі послуг в органічному рослинництві, зокрема виробники ЗЗР, добрив, техніки та інші бажаючі.

Вартість відвідання за умови реєстрації після 14.06 або сплати готівкою в день заходу:

Відвідання Конференції - 2 100,00 грн

Відвідання Конференції та Дня Поля – 3 600 грн

Діють вагомі знижки для Операторів органічного виробництва та клієнтів Органік Стандарт.
Для клієнтів ТОВ «Органік стандарт», а також для інших сертифікованих в Україні органічних операторів за умови підтвердження Сертифікатом діє знижка 600 грн від будь-якої суми.

Реєстраційний внесок включає оплату за участь у заході, перерви на каву, частування протягом дня, обід в День Поля та НЕ включає проживання у готелі. Учасники будуть забезпечені роздатковими матеріалами та синхронним перекладом.

Реєстрація триває до 19 червня 2018 року! Кількість місць обмежена!

Сергій Галашевський, директор ТОВ "Органік стандарт"
Гліб Лук'яненко, директор ПП "Агроекологія"
Торальф Ріхтер, експерт напрямку сільськогосподарських орних культур, Дослідний інститут органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія)
Прізвище *
Your answer
Ім'я *
Your answer
Мобільний телефон *
Your answer
Офісний телефон
Your answer
Електронна адреса (e-mail) *
Your answer
Чи є ваша компанія клієнтом Органік Стандарт? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Органік Стандарт. Report Abuse - Terms of Service