XV Starptautiskie latviešu jauno mūziķu meistarkursi - dalībnieka anketa
XV Starptautiskos latviešu jauno mūziķu meistarkursos “Jaunas balsis! Jauna mūzika!”, kuri notiks 2023. gadā no 12. līdz 21. jūlijam Siguldas Mākslu skolā “Baltais Flīģelis, Siguldā, Latvijā, notiks lekcijas, meistarklases un koncerti, kuros tiks pētīti jaunākie virzieni un iedvesmas avoti, kas veido mūzikas dzīvi Latvijā un pasaulē šodien.  Meistarkursos ievērojami latviešu meistarklašu vadītāji un lektori no 8 valstīm - Latvijas, ASV, Kanādas, Austrālijas, Anglijas, Vācijas, Grieķijas un Šveices veicinās ap 90 - 100 Latvijas un ārzemju latviešu jauno mūziķu profesionālās meistarības iegūšanu un papildinās jauno mūziķu zināšanas par latviešu un citu komponistu mūziku, vadot instrumentālās, vokālās, kordiriģēšanas, kompozīcijas un mūzikas pedagoģijas meistarklases un lekcijas.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Vārds, uzvārds
Dzimšanas datums (dalībniekiem, kuriem vēl nav 18 gadi, būs nepieciešama vecāku parakstīta un ieskenēta atļaujas vēstule, pieejama te:
Atļauja)
*
MM
/
DD
/
YYYY
Mācību iestāde/darba vieta *
Specialitāte, instruments *
Balss grupa dziedātājiem
Dzīves vieta, adrese *
Vēlos piedalīties:
Vēlos piedalīties mūzikas pedagoģijas lekcijās (ja atzīmēsiet - tiks nosūtīta uz e-pastu saite - atgādinājums) *
Required
Dalības naudu apmaksā - Dalības maksā EUR 260 ietilpst ēdināšana 3x dienā un dzīvošana Krimuldas muižā. Avanss (EUR 130) jāsamaksā līdz 31.05.2023.  *
Maksāšanas veids
Clear selection
Kontakttelefons *
Datums *
MM
/
DD
/
YYYY
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy