Анонімна анкета
Шановний добродію (батьку/мати/опікуне)!

Просимо Вас заповнити цей опитувальник в рамках дослідження ГО ЕЛЕОС щодо рівня забезпеченості важко-, невиліковно хворого та його родини певними ресурсами (медичні, соціальні послуги, психологічна та духовна підтримка тощо). Ми високо цінуємо Вашу думку (батьків та опікунів) і сподіваємось, що Ви знайдете час, щоб заповнити цю анкету.

Цілі опитування:
Наразі в нашому Одеському регіоні ми спостерігаємо гуманітарну кризу. Так ми визначаємо стан сфери охорони здоров'я та соціального захисту паліативних пацієнтів (важко - та невиліковно хворих) за результатами аналітичного дослідження (https://goo.gl/tGogsw), проведеного фахівцями ГО ЕЛЕОС у 2016 році за підтримки МФ "Відродження".
На 01.01.2016 року в Одеському регіоні нараховується близько 28 000 осіб, яких ми ідентифікуємо як паліативних пацієнтів за критеріями Всесвітньої організації охорони здоров'я. В той же час, в Одеській області не існує жодного паліативного відділення, хоспісу, респісу, виїзної служби тощо. Від 2017 р, завдяки ГО ЕЛЕОС існує Програми розвитку паліативної допомоги цим нужденним категоріям населення (Рішення обласної ради №580-VII від 21.12.2017 р.). Поки що про локальні протоколи, маршрути пацієнта для певних лікувальних закладів не йдеться - не на часі у нашої влади.
Незважаючи на це, ми не залишаємо надії на позитивні зміни у сфері дотримання прав людини даної категорії населення нашої громади. При цьому, наші сподівання мають спиратися на якомога точні та вичерпні статистичні дані щодо якості життя даних категорій населення. Власне, для цього ми й розробили цю анкету у 2016 році.

Цільова аудиторія нашого опитування - це мешканці Одеської області, а саме:
- важко-, невиліковно хворі та вмираючі різного віку, в тому числі, інваліди, діти-інваліди, діти-інваліди підгрупи А,
- члени їхніх родин.

Добровільна участь і конфіденційність:
Участь в опитуванні є добровільною. Вся зібрана інформація буде конфіденційною. Ми не надаватимемо жодної інформації, яка ідентифікує Вас особисто, нікому за межами дослідницької групи.

Тривалість інтерв’ю: близько 10 хвилин.

Інформація: +380 97 465 96 23, eleos.odesa@gmail.com

Email address *
Без назви
Хто Ви? *
Важко / невиліковно хворий
Я батько / мати, син / дочка, рідний брат / сестра хворого
Я родич хворого (двоюрідний брат / сестра, дядько / тітка тощо)
Заповнюю за мого знайомого / друга
Ряд 1
Якого Ви віку (повних років)? *
Your answer
Ваша стать *
чол
жін
В якому населеному пункті Ви мешкаєте? *
село, смт
місто
Вкажіть, будь ласка, рівень доходів Вашої родини, грн. *
до 5000
до 10000
до 30000
до 50000
Ряд 1
Чи отримує Ваша родина субсидію *
Required
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service