پروژه طراحی تجربه و رابط کاربری
شرکت‌کنندگان در دوره‌‌های جامع طراحی تجربه و رابط کاربری که توسط مرکز طراحی اسپیرال برگزار می‌شوند، باید در طول این دوره سه الی چهار ماهه روی یک پروژه عملی طراحی وبسایت یا اپلیکیشن کار کنند تا بتوانند با چالش‌های واقعی پروژه‌ها، مهارت ارتباط با کارفرما، و کار روی داده‌های معتبر و واقعی یک کسب و کار یک خروجی حرفه‌ای و قابل قبول داشته باشند.
از آنجایی که برخی شرکت‌کنندگان این دوره خودشان پروژه‌ای برای کار روی آن ندارند، از شرکت‌ها و استارتاپ‌ها دعوت می‌کنیم تا با سپردن پروژه دیزاین خودشان به این دوستان، علاوه بر کمک به روند آموزشی آنها یک خروجی با کیفیت قابل قبول و تحت نظارت مدرس این دوره داشته باشند. این پروژه شامل کاربرپژوهی، تدوین مستندات تجربه کاربری، تعریف سناریوها، طراحی یوزرفلو تمام بخشها و طراحی رابط کاربری صفحات اصلی خواهد بود و تمام خروجی‌ها در اختیار سفارش‌دهنده قرار خواهد گرفت. در مقابل سفارش‌دهنده علاوه بر ارائه اطلاعات تخصصی حوزه کاری خود و کمک در مرحله گردآوری داده‌های معتبر، مبلغی بسیار پایین به عنوان دستمزد برای هنرجو در نظر می‌گیرد. با توجه به اینکه معادل این خدمات در مرکز طراحی اسپیرال حداقل ۲۰ میلیون تومان هزینه خواهد داشت، به نظر می‌رسد رقمی در حد ۲-۳ میلیون تومان می‌تواند مناسب باشد. البته پرداخت مبلغ تنها معیار انتخاب پروژه توسط شرکت‌کنندگان نیست.
یادآوری می‌شود در چهار دوره قبل استارتاپ‌های مختلفی طراحی و پژوهش خود را به شرکت‌کنندگان سپرده بودند و با توجه به انگیزه بالا و وقت زیادی که هنرجویان گذاشته بودند نتیجه کار رضایت بخش بوده است. کارهای دوره اول و دوم تا کنون در ژوژمان‌ها برای داوران و مخاطبین ارائه شده‌اند

برای اطلاعات بیشتر درباره این دوره این صفحه را ببینید:
http://evand.com/spiraldesign
در صورت تمایل به سپردن پروژه خود لطفا فرم زیر را پر کنید:

نام وبسایت/اپلیکیشن
Your answer
نوع پروژه
وضعیت پروژه
آدرس وبسایت (در صورت وجود)
Your answer
نام و نام خانوادگی
Your answer
شماره همراه
Your answer
ایمیل شما
Your answer
حداکثر بودجه شما به عنوان دستمزد
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service