"Even If Didn't Happen, It's True" Kısa Film Gösterimleri, Kundura Sinema
Apollo 11’in Ay’a inişinin ellinci yıldönümü kutlanırken, bu uzay yolculuğunun gerçekleştirildiği bağlamı ve o dönemde meselenin özünün ne olduğunu hatırlamakta fayda var. Biz de size, absürdist sürpriz ve ters köşeleri tarihi isimlere ve/veya bağlamlara dayandıran, gerçek ile kurgu arasında köprü kuran üç film sunuyoruz. Bu filmler gerçeğin tamamını yansıtmıyor olabilir ama hepsi de kolektif bilincimizde gizli olanlara dair bir şeyleri gün yüzüne çıkarıyor.

As the world celebrates the fiftieth anniversary of the Apollo 11 Moon Landing, it is important to remember the context within which the space flight occurred and what was at stake at the time. We present three films that toe the line between fact and fiction: using historical figures and/or contexts as the basis for absurdist twists and turns. They may not present the whole truth, but they all reveal something of what lies latent in our collective consciousness.
Email address *
Kayıt & Davetiye
Kayıt işleminiz sonrası barkodlu davetiyeniz tarafınıza e-mail ve sms yoluyla seçtiğiniz gösterim haftası içinde iletilecektir.
Ad / First Name *
Soy Ad / Last Name *
Telefon / Mobile *
17 Kasım / Değişiklik
17 Kasım 19:30 gösterimimiz saat 16:00 seansına alınmıştır.
Katılmak İstediğiniz Gün / The Day you Prefer *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Privacy Policy