Tartu Tamme Kooli robootikasse registreerumine
Hea robootika huviline!

Tartu Tamme Koolis alustab 2019/2020 õppeaastal tööle kaks vahvat robootikaringi juhendajat, kes ootavad oma ringidesse erinevate tasemetega 1.-9.klassi õpilasi.

Robootikas tutvutakse põhjalikumalt ühe robotiga ning õpitakse sellega seonduvat terminoloogiat, koostööd ning põhitõdesid. Noortel on võimalus näha ka paaril korral teistes ringides kasutatavaid roboteid. Ringide igapäeva töösse kaastakse vahvaid elemente päris võistlustelt ning käiakse päriselt võistluseid vaatamas ja ka ise võistlemas! Võimalik, et korraldame kah midagi vahvat oma koolis!

Esmaspäevased ringid alustavad 16.09.2019 ja kõik teised ringid alustavad 24.09.2019. Kõikide ringide lõpuks on 29.05.2020!

NB! Vaheaegadel ringitunnid ei toimu [allikas: https://www.riigiteataja.ee/akt/108122017011]. Ringi korraldajad ja juhendajad jätavad endale õiguse muuta õppekava vastavalt osalejate soovidele ning ootamatutele tingimustele.Juhendajad:

Kateriina Keres on Tartu Tamme Gümnaasiumi vilistlane, kes on Tartu Tamme Koolis robootikaringe juhendanud juba üle 4 aasta ning on käinud noortega võistlemas erinevatel võistlustel! Tema rühma algajad toimetavad WeDo 2.0 komplektiga, kesktase WeDo 2.0 ja Edison komplektiga ning edasijõudnud EV3 komplektidega.

Tiina Mandel on Tartu Tamme Gümnaasiumi vilistlane, kes õpib TTÜ Tartu Kolledži küberfüüsikalisi süsteeme. Robootika on olnud siiani salahobi! Tema rühma algajad toimetavad WeDo 2.0 komplektiga ja kesktase mBot-ga.Kuidas valida rühma?

Algajad- eelnevad teadmised robootikast puuduvad või on vähesed. Soovituslik sihtrühm 1-3 klass.
Kesktase- on robootikas käinud, saab hakkama lihtsama inglise keelega aga ei ole veel võistlemas käinud. Soovituslik sihtrühm 3-5 klass.
Edasijõudnud- on käinud varasemalt robootikas ja võistlemas (Robotex/FLL). Soovituslik sihtrühm alates 5.klass.

NB! Igas rühmas on 12 kohta!
Rühma täitumisel kirjutame ja pakume teisi võimalusi.


Kui te ei leia sobivaid aegasid, valige huviringi eelistuses "Muu" ning andke meile tagasisidet - leiame ühiselt lahenduse!

Kõikidele küsimustele vastab Gady Pähklemäe: gadypm@tamme.tartu.ee
Email address *
Vali sobivaim ring: *
Required
Ringi tulija nimi: *
Your answer
Millises klassis käib ringi tulija? *
Your answer
Milline on varasem kokkupuude robootikaga:
Your answer
Millised on huviliste ootused?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Tartu Tamme Kool. Report Abuse - Terms of Service