Анкета участі у тренінгу Польової школи фермера ФАО "Системи полезахисних лісових смуг та критерії їх оптимізації"
Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) розпочинає нову серію тренінгів Польової школи фермера «Управління та реконструкція полезахисних лісових смуг», перший із яких присвячений вивченню систем лісосмуг та критеріїв їх оптимізації залежно від ґрунтово-кліматичних умов.

Практична частина тренінгу пройде 22 вересня на базі Брилівської дослідної станції та Державного підприємства «Дослідне господарство «Великі Клини» Південної державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту водних проблем і меліорації НААН (ІВПіМ). Останнє господарство є випробувальним майданчиком згідно договору між Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) та ІВПіМ.

Тренінг проходить в рамках Польової школи фермера «Управління та реконструкція полезахисних лісових смуг», що є частиною проекту «Інтегроване управління природними ресурсами на деградованих ландшафтах степової та лісостепової зон України», та реалізується Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) за фінансової підтримки Глобального екологічного фонду (ГЕФ).
Прізвище та ім'я *
Номер телефону та електронна адреса *
Населений пункт, область *
Назва організації та посада *
Чому Ви бажаєте взяти участь у тренінгу? *
Ваші очікування *
Яка технологія Вас цікавить найбільше? Кого із експертів Ви б хотіли почути? Яке господарство Ви б хотіли відвідати?
Інші коментарі та пропозиції
Згода на обробку персональних даних відповідно до вимог Закону України "Про захист персональних даних" від 01.06.2010 року №2297-VI *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy