Wąwolnica - nieinwazyjne badania archeologiczne (3-5 VIII 2017)
Wąwolnica - nieinwazyjne badania archeologiczne
Zapraszamy do udziału w części dużego projektu badawczego, który prowadzi dr Caroline Sturdy-Colls - archeolog ze Staffordshire University w Wielkiej Brytanii. W jego ramach prowadzone są badania na cmentarzach żydowskich i miejscach masowej zagłady na terenie całej Polski. Projekt wspiera także amerykańska organizacja The Matzevah Foundation i Fundacja Zapomniane.

Stowarzyszenie „Studnia Pamięci" jest partnerem tego projektu na Lubelszczyźnie. Odbywająca się w tym rejonie część naukowego przedsięwzięcia będzie obejmowała prace porządkowe i inwentaryzacyjne oraz nieinwazyjne badania archeologiczne w Wąwolnicy. Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym programie w dniach 3-5 sierpnia 2017 r.

Organizatorzy pokrywają koszt zakwaterowania i wyżywienia w czasie pobytu w Wąwolnicy. Nie oferujemy zwrotu kosztów dojazdu do miejsca noclegowego w Wąwolnicy.

Istnieje możliwość uczestnictwa w pracach badawczych prowadzonych na cmentarzach żydowskich w Piaskach i Biskupicach w dniach 31 VII-3 VIII 2017 na koszt własny.

Prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy do 18 lipca 2017r.

Pytania proszę kierować na adres: stowarzyszenie@studnia.pamieci.org
https://www.facebook.com/studniapamieci/

Recording Cultural Genocide and Killing Sites in Jewish Cemeteries to dwuletni projekt badawczy finansowany przez International Holocaust Remembrance Alliance: https://holocaustkillingsites.com/ .

Projekt dofinansowano w ramach programu Narodowego Instytutu Dziedzictwa – Wolontariat dla dziedzictwa.

Imię i nazwisko *
Your answer
Adres email *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Zawód/kierunek studiów
Your answer
Wiek
Your answer
Miejsce zamieszkania *
Your answer
Doświadczenie w pracy z dziedzictwem *
Your answer
Znajomość języka angielskiego
Proszę o posiłki
Jestem zainteresowany udziałem w pracach na cmentarzu żydowskim w Piaskach w dniach 31 VII- 3 VIII na koszt własny
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Stowarzyszenie "Studnia Pamięci" zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) *
*
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms