Reģistrācija LELB Jauniešu centra ģitāras apmācības nodarbībām
Lūdzu, aizpildi šo reģistrācijas formu, lai pieteiktos pirmā vai otrā līmeņa ģitārspēles apmācības nodarbībām. Tās notiks LELB Jauniešu centrā, Mārstaļu ielā 10, Rīgā, sākot no 17. septembra. Attiecīgi, pirmā līmeņa grupas nodarbība notiek no plkst. 18:00 līdz 19:00, bet otrā līmeņa - no 19:30 līdz 20:30. Lūdzu, ņem vērā, ka ģitāras nodarbībām līdzi nepieciešama sava ģitāra.

Dalības maksa par kursu ir jāveic ar pārskaitījumu nodibinājuma “Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas Jauniešu centrs” kontā katra mēneša sākumā (līdz 5. datumam) par sekojošo mēnesi. Septembrī notiks pirmās divas nodarbības, par kurām attiecīgi jāveic pārskaitījums - 12,50 eur (skolēniem, studentiem līdz 30 gadu vecumam) vai 17,50 eur (standarta dalības maksa).

Maksājuma rekvizīti:

Nodibinājums "Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas Jauniešu centrs"
Mārstaļu iela 10, Rīga, LV-1050, Latvija
Reģ. nr. 40008175038
AS Swedbank (HABALV22)
Konta nr. LV60HABA0551032647003

Jautājumu, neskaidrību vai ieteikumu gadījumā rakstīt ziņu uz info@jauniesucentrs.lv vai zvanīt jauniešu centra koordinatorei Elīnai Ermansonei - 29627315.

Vārds, uzvārds *
Your answer
Vecums *
Your answer
E-pasts
Your answer
Telefona numurs *
Your answer
Vai apmeklē kādu kristīgu draudzi?
Lūdzu, izvēlies savu dalības maksas kategoriju! *
Lūdzu, izvēlies savu apmācību līmeni! *
PIRMAIS līmenis paredzēts cilvēkiem, kuri nekad nav turējuši rokās ģitāru un par tās spēlēšanu nezina neko, kā arī tiem, kuri kādreiz apguvuši pamatus, bet daudz kas piemirsies un ir vēlēšanās šīs zināšanas atsvaidzināt. Šeit mēs apgūstam pamata akordus, ģitārspēles pamata tehnikas un vienkāršus ritmus. Iegūtās zināšanas praktizējam, izpildot vienkāršas dziesmas. OTRAIS līmenis paredzēts tiem, kuriem ir priekšzināšanas ģitārspēlē. Šeit aicinām mācīties audzēkņus, kas izgājuši pirmā līmeņa apmācību, kā arī ikvienu, kuram ir pamatzināšanas ģitārspēlē. Otrā līmeņa nodarbībās mēs apgūstam sarežģītākus ritmus, barē akordus, mācāmies spēlēt sarežģītākus skaņdarbus un izkopjam prasmi spēlēt ansamblī.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms