Jak pracować z przyjaciółmi – sposoby na utrzymanie dyscypliny i higieny pracy w grupach bliskich sobie ludzi I dyskusja online
Chcesz wziąć udział w dyskusji w ramach konferencji "Teatr - sztuka społeczna"? Wypełnij formularz zgłoszeniowy.

5 grudnia, w godz. 12.45-14.15 na platformie ZOOM

W teatrze offowym często pracujemy ze znajomymi lub przyjaciółmi. Ma to swoje dobre strony - luźna atmosfera na próbach, wsparcie podczas pracy twórczej. Możemy robić to, co kochamy z ludźmi, których lubimy.
Niestety praca w gronie przyjaciół może też być uciążliwa. Trudniej jest wyrażać krytykę czy utrzymać dyscyplinę i profesjonalizm spotkań. Zdarza się, że cierpią na tym nasze projekty. Jak sobie z tym radzić? Jak zachować zalety pracy z najbliższymi, jednocześnie unikając błędów i tworzenia toksycznej atmosfery? Czy da się w takim układzie rozdzielić pracę od życia prywatnego? I czy tego właśnie potrzebujemy?
W trakcie dyskusji podzielimy się swoimi doświadczeniami i spróbujemy wypracować zbiór dobrych praktyk, które byłyby odpowiedzią na te pytania.

Prowadzące: Karolina Biedroń, Joanna Olejniczak

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Email address *
Imię i nazwisko *
Województwo, w którym mieszkasz *
Czym zajmujesz się zawodowo? *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w projekcie Teatr - sztuka społeczna INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH Podstawa prawna Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i swobodnym przepływaniem takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO)Administrator Danych Osobowych Administratorem Państwa danych osobowych będzie Iwona Konecka Kontakt: - listownie na adres siedziby fundacji lub mailowo iwona.konecka@gmail.com Cel przetwarzania danych osobowych Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizowania projektu "Teatr - sztuka społeczna" Rodzaj danych Dane, jakie będziemy przetwarzać to: imię i nazwisko , data urodzenia, dane adresowe, adres mailowy. Okres przechowywania danych Państwa dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia projektu. Odbiorcy danych osobowych Państwa dane będziemy przekazywać wyłącznie podmiotom niezbędnym do realizacji projektu oraz jego rozliczenia. Zapewnienie odpowiedniej ochrony danych Państwa dane osobowe będą zabezpieczone przez stosowanie odpowiednich środków technicznych i organizacyjnych zapewniających właściwy stopień ich zabezpieczenia. Prawa związane z przetwarzaniem danych przysługuje Państwu prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez podania przyczyny, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania ,którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów z zakresu ochrony danych osobowych. Administrator Danych Osobowych *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy