Презентація книжки Валерії Суботіної «Полон» у Харкові

Запрошуємо на презентацію книжки Валерії Суботіної «Полон» у Харкові

🌐Коли: 29 березня, 16:00

🌍Де: Харків

Для відвідування заходу потрібно зареєструватися. Це пов'язано з безпековими заходами. Ми особисто зв’яжемось з вами і надамо детальну інформацію. 

📌Про книжку:

«Полон» — 86 діб українські військові тримали оборону в оточеному Маріуполі та на території заводу «Азовсталь». Для збереження життів бійців і порятунку поранених, наказом вищого військового командування, захисники припинили оборону, покинули територію заводу і мали здатися в так званий «почесний полон» у присутності міжнародних організацій і спостерігачів, з умовою обміну через 3-4 місяці. Валерія «Нава» Суботіна була в складі пресслужби полку «Азов». Їй судилося бути в полоні — спочатку в Оленівці, потім в Таганрозькій тюрмі — понад 11 місяців. Всі кола пекла, які вона пройшла за майже рік, Валерія описала в цій книжці. Постійне спостереження, контроль, приниження, нелюдські умови утримування, критичний дефіцит їжі та води, намагання ворога зламати її фізично і морально, підкорити, залякати, підштовхнути до зради — все це відбувалося з нею. Допити та катування виснажували. Неможливість контактів з друзями й рідними, дезінформація і пропаганда ворога забирали останню надію на обмін і свободу. Але неволя не зламала сміливу жінку, тепер вона — свідок злодіянь рф.

📌 Про авторку:

Валерія Суботіна – українська журналістка,  викладачка, поетка, військовослужбовиця,  майор Національної гвардії України, учасниця російсько-української війни.  Кандидат наук із соціальних комунікацій (2014).

🚪Вхід вільний.

🛒Придбати книжку: https://folio.com.ua/books/Polon
Після заповнення форми ми надішлемо вам інформацію на пошту протягом дня.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
E-mail *
ПІБ *
Чи даєте згоду на обробку персональних даних? *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy