Реєстрація на трьохденний воркшоп: "Методи сенсорно-посиленої йоги для сцілення від бойового стресу, ПТСР"
Тренер: Marika Paquin, ерготерапевт з Канади із понад 40-ка річним досвідом, викладає на факультеті Sensory Enhance Yoga Institute (SEYI), інструктор з Warriors at Ease, Structural Yoga Therapy (структурна йоготерапія), Yoga of the Heart (йогитерапія серця), Veterans Yoga Project (проект йоги для ветеранів) та Mindful Resilience (майндфул резильєнтності). Маріка входить дo групи, яка сприяла розбудові ерготерапії в Україні.
На воркшопі Ви довідаєтесь, як включити в свою практику методи сенсорно-посиленої йоги, які є сприятливими для зцілення від бойового стресу, ПТСР, тривожності та розладів вегетативної нервової системи. Дізнаєтесь, як створити «безпечний контейнер» (“safe container”) для клієнтів, в якому швидше знижуються гормони стресу і відбувається зцілення. Воркшоп включає експериментальні навчальні лабораторії та модифікації із застосуванням йогоматів, стільців та приладдя, зручного одягу для руху - обов'язковий.
Станом на сьогодні залишилось 15 осіб, що може зареєструватись.
Вартість трьоденного воркшопу:
Ранні пташки (хто зареєструвався та оплатив до 9.12.2019 р.) - 2800 грн.
Пізні пташки (хто зареєструвався та оплатив до 19.12.2019 р.) - 3000 грн.
Для снігурів (хто зареєструвався і оплатив 20-21.12.2019 р.) - 3200 грн.
NGO Development Foundation покриває усю суму оплати білетів для власних членів організації. Тож члени Development Foundation приймають участь- безкоштовно.
Для волонтерів NGO Development Foundation та інших організацій (при умові надання документу на фірмовому бланку організації, що засвідчує волонтерську діяльність) - знижка 40% від суми (сума з прив'язкою до дати оплати).

Оплату Ви можете провести за допомогою:
- безпосередньо на рахунок громадської організації отримувача 26001053826053
- через сайт NGO Development Foundation за посиланням https://foundationdv.com/ua/trenning/trenning-pay

Також, Ви можете скористатися передоплатою 500 грн., щоб забезпечити собі місце в групі. А решту оплатити під час реєстрації в день заходу (предоплата не повертається).

Воркшоп відбудеться 21-23 грудня 2019 року у Львові. Розклад воркшопу та уся необхідна інформація відсилається Вам на пошту після реєстрації та оплати тренінгу. Під час реєстрації будьте уважними та перевіряйте контактні дані для того, щоб ми безперешкодно могли з Вами зв'язатись.

За додатковою інформацією звертайтесь
(098)62-31-765; (093)21-94-999, організатор заходу - Анастасія Савич
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Ваше ім'я та прізвище? *
Ваш контактний номер телефону? *
З якого Ви міста?
Ваш статус *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy