Přihláška na výcvikový kurz 20. až 22.6.2019 + ZV - kurz plně obsazen!! Možno se hlásit jen jako náhradník.
UPOZORNĚNÍ
Ve smyslu ustanovení čl. 7 NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen GDPR)  je nezbytné, aby účastník akcí  klubu udělil klubu jako správci osobních údajů svůj souhlas s tím, aby za účelem klubové evidence klub zpracovával nejnutnější osobní údaje týkající se jeho osoby, aby mohli evidovat jméno a adresu, eventuálně emailovou adresu či telefonní kontakt v seznamu účastníků akcí klubu. Tato evidence je nezbytná pro udržování kontaktu mezi účastníky klubových akcí a vedením klubu, ať už na základě elektronické korespondence, či možnosti předávání nebo zasílání klubových tiskovin. Osobní údaje, které má takto klub k dispozici, jsou řádně zabezpečené a nejsou bez výslovného souhlasu Subjektu údajů nikde volně přístupné. Přihlášky, eventuálně výsledky klubových akcí společně s adresami účastníků jsou v kopii předávány zastřešujícím orgánům (ČMKJ, ČMMJ).
Jako Subjekt osobních údajů má fyzická osoba právo svůj souhlas kdykoli odvolat a členství v klubu zrušit, protože členství v klubu je dobrovolné. Odvoláním předchozího souhlasu však není dotčena zákonnost zpracování osobních údajů vycházejících z předchozího uděleného souhlasu.
V souvislosti s příslušnými ustanoveními GDPR souhlasím se zpracováním a s případným zveřejněním svých osobních údajů ve Zpravodaji klubu nebo na webových stránkách klubu, v souvislosti s propagací plemen AO a s informacemi o jeho chovu a výcviku.
Jméno *
Příjmení *
Člen klubu *
Bydliště *
Telefonní číslo ve formátu +420 *
E-mail *
Plemeno psa *
Pohlaví *
Celé jméno psa dle PP *
Datum narození *
Zápis ČLP *
Tetovací číslo (je-li pes tetován) *
Číslo čipu (je-li pes čipován) *
Jméno otce dle PP *
ČLP/Import otce *
Jméno matky dle PP *
ČLP/Import matky *
Nastoupín na ZV 23.6.2019 *
Zde pečlivě popište schopnosti psa a co jako vůdce od kurzu očekáváte *
Ubytování *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy