Registreerimine "E-smaspäevale"
OSALEMISTINGIMUSED:
Suur e-poodide kampaaniapäev "E-smaspäev" toimub 12. novembril 2018!
"E-smaspäeval" teevad E-kaubanduse Liidu liikmed ja erinevad veebipoed 24-tunni jooksul tarbijatele erinevaid sooduspakkumisi.

E-smaspäeva kampaanialeht on: www.e-smaspaev.ee

REGISTREERIMISE TINGIMUSED:
E-smaspäevale saavad registreerida kõik e-poed kuni 6. novembrini 2018.

* Osalemine E-kaubanduse Liidu liikmele TASUTA
* Osalemine mitteliikmetele 145 eurot e-poe kohta
* Rubriik "SUPERDIIL" E-kaubanduse Liidu liikmele 300 eurot VÄLJA MÜÜDUD
* Rubriik "SUPERDIIL" mitteliikmele 400 eurot VÄLJA MÜÜDUD

NB! Kui soovid E-smaspäeval tavakategoorias TASUTA osaleda, astu E-kaubanduse Liidu liikmeks! Liikmemaks on 350 € kalendriaastas ja liitumistasu 50 €. Täpsema info liikmeks olemise eeliste kohta leiad: https://e-kaubanduseliit.ee/kes-me-oleme/astu-liikmeks/.

SUPERDIILID
Kokku on 18 Superdiili kohta, kus e-poed on kuvatud vastavalt kampaanialehel registreerimise ajale. Superdiilide asukohad on fikseeritud ja ei muutu sarnaselt tavakategooriale, kus järjestus roteerub. Hind 300 € kehtib liikmetele ja 400 € mitteliikmetele (KM ei lisandu). NB! VÄLJA MÜÜDUD!

PAKKUMISED:
Märgi registreerimisvormil soodustus, millega soovid tarbijaid 12. novembril 2018 ahvatleda (soodustust ei kuvata kampaanialehel enne 12. novembrit 2018). Google Forms kinnistuskiri registreeritud andmetega (pakkumine, kampaanialink) saadetakse registreerija e-mailile ja seda on võimalik iseseisvalt muuta 6. novembrini 2018.
NB! Mida atraktiivsem pakkumine, seda paremini eristud konkurentidest!

Juhul, kui osaled kampaanias esimest korda, saada ettevõtte logo laiusega 500 pikslit e-mailile info@e-kaubanduseliit.ee hiljemalt 9. maiks. Logofail sobib PDF, JPG, PNG või ka AI formaadis (PDF on eelistatuim). Mida varem logo edastad, seda kauem oled kampaanialehel nähtav!

Kampaanialehele lisatakse liitu mittekuuluvad e-poed peale osalusarve tasumist. Kõik pakkumised avaldatakse 12. novembril kell 00:00 (seni on kuvatud vaid e-poe logo) ja kestavad 24-tundi.

TAGASISIDE:
Et hinnata kampaania edukust, soovime kõigilt osalejatelt kampaania lõppedes tagasisidet läbimüügi ja tellimuste arvu kohta. Tagasiside on isikustatud ning eesmärk on hinnata kampaaniast tingitud käibe- ja tellimuste arvu kasvu. Tulemusi kasutatakse üldistatult ja kajastatakse meedias kampaania tuntuse kasvatamiseks.

LISAINFO:
Tõnu Väät, telefon 5087642, e-maili aadress info@e-kaubanduseliit.ee

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service