Warsztaty Święta Herbaty 2018/ Workshopy Svátku čaje 2018
Brakuje ci koncertów, warsztatów, happeningów i wykładów? Tym razem każdy ma większą szansę dołączyć do programu, niż kiedykolwiek wcześniej.
Olśnij uczestników festiwalu i twórz program razem z nami. Zgłoś swoją pasję za pośrednictwem formularza. Registracja jest otwarta do 15. 6. Program zostanie oznajmiony najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem festiwalu.

W tym roku traktujemy program Święta po sąsiedzku. To oznacza, że zapraszamy tych, którzy mają po prostu ochotę okazać swoje pasje, podzielić się swoimi przeżyciami, muzyką lub zdolnościami. Nie oferujemy żadnego specjalnego wynagrodzenia, ważne, że będziesz Ty, będziemy my i będzie herbata. Mamy jednak możliwość zwrócić koszty na rachunkach do wartości 600 Kč / 100 zł. (Jeżeli masz możliwość sam wystawić rachunek, możesz tak zrobić, w przeciwnym razie zwracamy koszt zakupionego materiału.)

Dziękujemy!

Stýská se Vám po koncertech, workshopech, happeningu a přednáškách? Tentokrát máte i vy jedinečnou příležitost spolupodílet se na programu víc, než kdykoliv předtím.
Ohromte návštěvníky festivalu a zapojte se do spoluvytváření programu. Přihlaste svůj um prostřednictvím registračního formuláře do 15. 6. Konečnou podobu programu letošního Svátku ohlásíme nejpozději týden před festivalem.

Letos jsme pojali program Svátku čaje komunitně. To znamená, že zveme ty, kteří mají chuť ukázat své talenty a vášně, podělit se o své zkušenosti, hudbu nebo um. Nenabízíme žádnou zvláštní odměnu, důležité je, že tam budete vy, že tam budeme my a že tam bude čaj. Máme však možnost proplatit výdaje oproti účtům do výše 600 Kč / 100 zł. (Máte-li možnost vystavit fakturu, můžete tak učinit, pokud ne, proplácíme doložené účty za materiál.)

Děkujeme!

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service