Registreerimine: TÜAN-i avatud proov vilistlastele 02.03.2017
TÜAN-i avatud proov vilistlastele toimub N, 2. märtsil kell 18.00-20.00 Tartu Ülikooli peahoone auditooriumis 232. Päev hiljem ehk 3. märtsil saab naiskoor 72-aastaseks.

Proovi alguses laulame hääled ühiselt koos teiega lahti, sellele järgneb praeguse koosseisu proov umbes 40 minutit ja proovi lõpus 30-40 minutit laulame-õpime kõik koos Miina Härma "Ei saa mitte vaiki olla". Laulame nii klassikalist versiooni kui ka õpime tulevase noorte laulupeo jaoks Sander Pehki ja Algorütmide tehtud uut seadet. Kindlasti tuleb laulmisele ka paar kullafondi kuuluvat teost, mille valime välja lähtuvalt Teie ettepanekutest (vt ankeedist allpool). Praeguseks on selgunud, et lisaks "Ei saa mitte vaiki olla" uuele ja vanale versioonile lauldakse ühiselt kullafondist kolme laulu (noodid saab kätte prooviruumis):
Veljo Tormis "Lauliku lapsepõli"
Richard Ritsing "Sa oled mu südame suvi"
Gustav Ernesaks "Sinu aknal tuvid"

Pärast proovi lõppu on soovi korral võimalus vabas vormis jutustama jääda ja ammuste / vähemammuste tuttavatega muljetada. Naiskoori poolt on kringel ja tee! Kui keegi on tulemas kaugemalt spetsiaalselt selleks prooviks kohale, siis leiame Teile kindlasti lauljate hulgas öise peatumispaiga! Andke kindlasti teada!

Kui teil on küsimusi või ettepanekuid, siis võtke palun ühendust koori president Triinu Arakuga (president@naiskoor.ee, 56 569 655).

Head vilistlased, loodetavasti on teil võimalus meiega ühineda! Ootame teid väga!

Kas olete avatud proovist osa võtmas? *
Kui soovite jääda pärast proovi veidikeseks vestlema, millist kohta Te eelistate?
Palun märkige oma kohaeelistus ka juhul, kui Te pole veel otsustanud, kas jääda pärast proovi meiega või mitte. MÄRKIDA SAAB MITU VASTUSEVARIANTI.
Lemmik laul naiskoori kullafondist, mida Te avatud proovis üheskoos laulda tahaksite.
(Valisime praegu välja kolm laulu: Lauliku lapsepõli, Sa oled mu südame suvi ja Sinu aknal tuvid. Noodid jagame Teile kätte prooviruumis.) Me ei saa lubada, et me kõiki Teie eelistusi laulame, sest proovi aeg on piiratud, küll aga valime just teie kõigi ettepanekute järgi välja vähemalt 1-2 teost! Kirjutage julgelt!
Your answer
Teie nimi
Your answer
Teie häälerühm (/amet) ja naiskooris laulmise aastad
Your answer
Teie e-postiaadress *
Your answer
Muud mõtted / küsimused, mis mujale ära ei mahtunud
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service