Idee esitamine Heateo Haridusfondi
Kui soovid kandideerida Heateo Haridusfondi, siis palun vasta allpool esitatud küsimustele.
Lisainfot saad küsida ja täiendavaid materjale (näiteks eelarvetabeli) võid saata aadressil kadri@heategu.ee.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Sinu nimi *
E-posti aadress *
Telefoninumber *
Algatuse nimi *
Lisage juriidiline nimi, kui see on olemas.
Probleem hariduses, mida lahendate *
Millist valukohta te haridussüsteemis lahendate? Miks see probleem lahendamist vajab? Kes ja kui suur on teie sihtgrupp? Kui võimalik, lisage infot/andmeid probleemi olemasolu ja ulatuse väljatoomiseks. Kasuks tulevad uuringud ja tõestus.
Lahendus *
Milline on teie lahendus? Kuidas see nimetatud probleemi lahendab? Jällegi tuleb kasuks, kui sarnast lahendust on maailmas juba kasutatud ning uuringutega tõestatud.
Mõju või tulemuste hindamine *
Kas ja kuidas te oma tulemusi ja lahenduse mõju mõõdate?
Mis on tänaseks juba tehtud? *
Kui kaua olete tegutsenud? Mis on 2-3 peamist saavutust selle aja jooksul? Kui suure osani oma sihtrühmast olete tänaseks juba jõudnud?
Visioon: 1 aasta ja 3 aastat *
Kuhu tahate jõuda järgmise 12 kuuga? Kuhu tahate jõuda järgmise kolme aastaga? Kui suure hulgani oma sihtrühmast selle ajaga jõuate?
Meeskond *
Kes on teie meeskonnas? Milline on teie taust ja kogemused? Miks just teie meeskond on selle väljakutse lahendamiseks parim?
Eelarve *
Milline on teie algatuse eelarve: üldkulud, programmi kulud jne. Palun arvutage välja oma programmi hind ühe kasusaaja kohta. Kas see kasvab, püsib või langeb kui kasusaajate arv kasvab?
Ootus Heateo Haridusfondile *
Kui suurt rahalist toetust soovite saada Heateo Haridusfondilt? Kes on teised rahastajad? Kuidas olete mõelnud tagada programmi pikaajalise rahastuse? Kas teil on vajadus mitterahalise toetuse järele (nõustamine, mentorid, pro bono partnerite kaasamine)? Mis valdkonnas?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy