«Людяність і взаємодопомога»: гуманітарна ініціатива проти пандемії. Категорія "Самозарадність вразливих груп"
Мета: Підтримка і розвиток самозарадності й опірності представників вразливих груп і вразливих громад в умовах поширення COVID-19 в Україні та протидія її прогнозованим соціально-економічним наслідкам.

Тематичні пріоритети:
• Мобілізація та гуртування представників вразливих груп і громад для розвитку само- та взаємодопомоги, залучення до активностей, спрямованих на протидію поширенню COVID-19;
• Налагодження партнерств між державним і приватним сектором для формування та імплементації програм допомоги вразливим групам і громадам в контексті поширення COVID-19, участь представників вразливих груп і громад у прийнятті рішень;
• Розвиток знань, навичок і вмінь представників вразливих груп і громад та підтримка впровадження їх мікро-ініціатив для розбудови опірності та мінімізації негативних соціально-економічних наслідків COVID-19;
• Попередження та протидія соціальній стигматизації вразливих груп і громад в контексті поширення COVID-19.

Ми беремо до уваги, що виклики, пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 та реакцією на неї держави, значною мірою змінили та розширили перелік вразливих категорій, охопивши як вразливість до вірусу з точки зору наслідків для здоров’я, так і соціально-економічну вразливість різних верств населення.

У рамках цього лоту основний акцент робиться на соціально-економічній вразливості, і пріоритет надаватиметься проєктам, що спрямовані на роботу з групами та/або громадами, які у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби:

• не мають доступу до структурної (інституційної) підтримки з боку органів влади чи місцевого самоврядування, або знаходяться у значному ризику її втратити;
• зазнають надмірних адміністративних, фінансових або інфраструктурних обмежень у доступі до важливих в контексті COVID-19 послуг і сервісів, зокрема соціальних і медичних;
• знаходяться у більшому ризику до бідності, соціального виключення, дискримінації та маргіналізації;
• мають множинні (інтерсекційні) вразливості.

У рамках даного лоту пріоритет надається таким вразливим групам і громадам, як: ромські громади, бездомні, люди, що перебувають у місцях несвободи, жертви домашнього насильства, люди з інвалідністю, зокрема ментальною, родини, зайняті у неформальному секторі економіки, з низьким рівнем доходу, біженці та шукачі притулку тощо.

Максимальна сума гранту у межах лоту становитиме 200 000 гривень, середній розмір гранту - 120 000 -150 000 гривень.

Проєкти у рамках цього лоту можуть передбачати закупівлю та поширення серед представників вразливих категорій предметів гуманітарної допомоги (харчові, гігієнічні та інші набори), але їх частка в загальному бюджеті проєкту не може перевищувати 30%.

Вітаються проєктні пропозиції, що також передбачають власний внесок організації / громади, співфінансування та/або залучення волонтерської роботи.

Критерії відбору проєктів:
• Відповідність змісту проєктної пропозиції тематичним пріоритетам лоту;
• Акцент на конкретній вразливій групі чи громаді, демонстрація розуміння їх поточного стану та потреб;
• Потенціал проєкту щодо сталості та масштабування результатів;
• Обґрунтованість бюджету проєктної пропозиції.

Зверніть увагу!

У межах цього лоту учасниками конкурсу є лише громадські організації, громадські спілки, благодійні фонди, зареєстровані у будь-якому регіоні України.

У рамках даного лоту пріоритет надається таким вразливим групам і громадам, як: ромські громади, бездомні, люди, що перебувають у місцях несвободи, жертви домашнього насильства, люди з інвалідністю, зокрема ментальною, родини, зайняті у неформальному секторі економіки, з низьким рівнем доходу, біженці та шукачі притулку тощо. 

Вітаються проєктні пропозиції, що передбачають власний внесок організації / громади, співфінансування та/або залучення волонтерської роботи.  

Проєкти у рамках цього лоту можуть передбачати закупівлю та поширення серед представників вразливих категорій предметів гуманітарної допомоги (харчові, гігієнічні та інші набори), але їх частка в загальному бюджеті проєкту не може перевищувати 30%.

Якщо запропоновану діяльність вже розпочато, надайте, будь ласка, посилання на наявні матеріали (текстові, фото, відео, посилання на сторінки у соціальних мережах або вебсайт) з  більш детальною інформацією про проєкт.   

Якщо організація планує або вже подала заявку на аналогічну діяльність до інших донорів або вже отримала від них підтримку, зазначте, будь ласка, донора, вид діяльності та суму підтримки. Наявність або можливість фінансування від іншого донора НЕ  зменшує шанси отримати  підтримку від МФВ. Навпаки, МФВ вважає співфінансування з боку інших донорів ознакою актуальності проєкту, його якості та спроможності виконавців. 
Назва організації *
Фейсбук сторінка організації, ініціативи або її керівника/відповідального менеджера *
Прізвище та ім'я контактної особи *
Телефон контактної особи *
Email контактної особи *
Назва проєкту *
Вразлива група, допомоги якій стосується проєкт *
Проблеми або потреби вразливої групи, на які спрямований ваш проєкт (до 100 слів)* *
Діяльність в рамках проєкту / передбачені активності? (до 100 слів) *
Основні виконавці / фахівці, що будуть залучені до проєкту *
Кому має допомогти ваш проєкт (якомога точніше визначте безпосередню цільову групу - до 100 слів)? *
Партнери проєкту та їхні внески (якщо проєкт було подано на розгляд інших донорів, або було отримано від них підтримку, просимо це зазначити тут)
Очікувані позитивні зміни внаслідок реалізації проєкту (до 100 слів) *
Перспективи продовження діяльності після завершення проєкту або його масштабування (до 100 слів) *
Загальний бюджет проєкту (грн) *
Власний внесок організації (фінансовий або нефінансовий, зокрема волонтерська робота)
Ключові статті витрат та їх грошовий обсяг відповідно до бюджету *
Даю згоду на обробку персональних даних *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy