„Aukso paukštės" apdovanojimo iškilmės
Registracija į „Aukso paukštės" Palangos kameriniam chorui įteikimo ceremoniją š.m. rugsėjo 11 d. Palangos kurhauzo koncertų salėje.

2019 metų chorų nominacijos „Geriausias naujai susikūręs mėgėjų meno kolektyvas ir vadovas” laureatu pripažintas Palangos kultūros ir jaunimo centro kamerinis mišrus choras ir jo vadovas Edmundas Jucevičius.

„Aukso paukštė" - tai aukščiausias mėgėjų meno apdovanojimas Lietuvoje. „Aukso paukštės“ apdovanojimais siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į mėgėjų meninę kūrybą, jos reikšmę krašto kultūrai, išryškinti ir viešai pristatyti bei pagerbti geriausius metų chorus, folkloro ir šokių ansamblius, teatrus, liaudiškos muzikos kapelas, liaudies muzikos ir pučiamųjų instrumentų orkestrus, jų vadovus, tautinei kultūrai nusipelniusias asmenybes.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jūsų duomenys ir asmeninė informacija, surinkta šioje anketoje, bus renkama ir saugoma Palangos kultūros ir jaunimo centro ne ilgiau kaip 21 diena po renginio. Duomenys naudojami tik registracijos į renginį ir pandemijos valdymo tikslais, to pareikalavus valstybės institucijoms. *
Jūsų vardas ir pavardė: *
Jūsų el. paštas: *
Jūsų kontaktinis telefono numeris: *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy