STORYTELLING VÍKEND 22. - 24. 10. 2021
Registrujete se na víkendový kurz STORYTELLING VÍKEND 22.10. - 24.10. 2021 s lektorkou Monikou Nevolovou. Cena 4200,- plus DPH. Celková částka vč DPH je 5082,- Místo konání: Květnov Vysočina http://umenivpraci.cz/kvetnov-dum/
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno a příjmení *
Email *
Telefon
Strava
FAKTURACE
Prosím, vyplňte kompletní fakturační údaje, na něž vystavíme fakturu. Pokud chcete vystavit doklad na jméno, napište pouze jméno a město bydliště. Na základě dodaných údajů vám vystavíme fakturu.
Fakturační údaje
Jak jste se o nás dozvěděli?
Vaše poznámka či dotaz:
Platba a stornopodmínky
Vzhledem ke "Korona situaci" po vás zatím nebudeme chtít žádnou platbu. O tu vás požádáme až cca měsíc před konáním kurzu, když bude zřejmé, že se situace vyvíjí dobře. Cena je 4200,- Kč plus DPH, celková částka k odeslání je tedy 5082,- Kč. Kdyby se cokoli stalo a po zaplacení kurzu byste nemohli přijet, dejte mi, prosím, vědět co nejdříve na email monika@umenivpraci.cz. 14 dní před akcí a déle by storno činilo ještě 100% navrácení peněz. Týden před akcí vracíme 50% ze zaplacené částky, později, zejména v případě zrušení den předem a v den konání peníze zpět již neposíláme. Děkujeme za pochopení.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy