Knygos „LAIMĖ“ užsakymas
LABAI PRAŠOME ATIDŽIAI PERSKAITYTI PRIEŠ PILDANT. DĖKOJAME.

Užsakote UGDYMO PASAKOMIS iniciatyvos „Pasakų iššūkis 2021" metodinį leidinį – pasakų rinktinę „LAIMĖ“ (parengė ir sudarė Akvilė Sadauskienė, Prienai, 2021, 104 p.). Leidinio kaina - 15 eur.
SVARBU!
Užpildžius formą, NE VĖLIAU kaip kitą darbo dieną prašome atlikti
17.00 eur. ( 15.00 eur. už 1 knygą + 2.00 eur. siuntimas REGISTRUOTA siunta Lietuvoje)
arba 21.00 eur. (15.00 eur. 1 knyga + 6.00 eur. siuntimas registruota siunta į užsienį ))
pavedimą į sąskaitą LT177044090100465746.
Gavėjas: Akvilė Sadauskienė.
Įmokos paskirtis: „Pasakų iššūkis 2021" knyga.

Užpildę formą, BŪTINA paspausti apačioje esantį pasirinkimą PATEIKTI. Taip pat galite gauti savo užsakymo kopiją, pasirinkus „Atsiųsti mano atsakymų kopiją“.


NB! Knygos tiražas ribotas, todėl užpildyta užsakymo forma neatlikus pinigų pavedimo ne vėliau kaip kitą darbo dieną, negarantuoja knygos įsigijimo. Ir atvirkščiai, atlikus pinigų pervedimą, bet neužpildžius Knygos užsakymo formos, PINIGAI GRĄŽINAMI SIUNTĖJUI.
Už neteisingą adreso ir kitų duomenų nurodymą bei panaudojimą ir iš to kylančias pasekmes atsako pildantysis šią formą. Knygų išsiuntimas registruota mažąja korespondencija bus vykdomas du kartus per savaitę, naudojantis LIETUVOS PAŠTO paslaugomis.

LABAI LABAI SVARBU!!!
ATSIPRAŠOME, BET nesame elektroninė parduotuvė, todėl PATVIRTINIMŲ apie gautus banko pavedimus, NESIUNČIAME, prioritetu laikydami KUO SKUBESNĮ, KNYGOS ISŠIUNTIMĄ IR SIUNTOS NUMERIO ATSIUNTIMĄ JUMS.
REKOMENDUOJAME STEBĖTI SIUNTOS KELIĄ, gavus siuntos numerį Jūsų el.paštu iš pasakosaugimui@gmail.com per 1-2 darbo dienas.
Pavedimą gavę pirmoje dienos pusėje, paprastai knygą išsiunčiame tą pačią darbo dieną arba kitą.

Knygą, siunčiamą PIRMENYBINE REGISTRUOTA siunta, turi ĮTEIKTI JUMS Į RANKAS, NERADUS JŪSŲ NURODYTU ADRESU, - PALIKTI PRANEŠIMĄ PAŠTO DĖŽUTĖJE, KVIEČIANTĮ ATVYKTI ATSIIMTI SIUNTĄ Į PAŠTĄ.
NEGAVUS NEI SIUNTOS, NEI PRANEŠIMO iš pašto per 3 -7 DARBO DIENAS, PRAŠOME SUSISIEKTI SU MUMIS el.laišku akvile.sadauskiene@gmail.com arba telefonu +37060335149.

P.S. MES, PASAKININKAI, KANTRYBĖS MOKOMĖS NUOLAT...
Email *
Užsakančiojo knygą vardas ir pavardė
Adresas, kuriuo išsiųsime Jūsų nupirktą knygą (nepamirškite nurodyti PAŠTO KODO) *
Jei reikalinga knygos pirkimo ir siuntimo išlaidų sąskaita faktūra, prašome nurodyti el. pašto adresą, kuriuo ją atsiųsime. Perkant įstaigos (mokyklos, užimtumo centro, lopšelio/darželio) lėšomis, maloniai prašome nurodyti reikalingus rekvizitus (Įstaigos pavadinimas, įmonės kodas, adresas). Jei dokumento nereikia, KLAUSIMĄ prašome PRALEISTI.
Už knygą (15.00 eur.) ir siuntimą (2.00 eur. arba 6.00 eur.) įsipareigoju ne vėliau kaip kitą darbo dieną sumokėti: *
Adresą ir kitą informaciją nurodžiau teisingai, su knygos įsigijimo ir siuntimo procesu, aprašytu aukščiau šioje formoje, susipažinau *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy