Registracija į nuotolinę konferenciją „LINK balanso: virtualus ir gyvas mokymasis“
Spalio 28 dieną laukiame visų prisijungiant prie nuotolinės konferencijos „LINK balanso: virtualus ir gyvas mokymasis“.

Koronavirusas pamokas iš klasių perkėlė prie kompiuterių ekranų. Kai kas prognozavo, kad pagaliau padarysime šuolį į virtualią švietimo ateitį, vis tik kaip niekad stipriai išryškėjo gyvo mokymosi vertė. Konferencija „LINK“ kviečia kalbėti apie švietimo ateitį, ieškoti balanso tarp virtualaus ir gyvo mokymosi, jungčių tarp mokyklos ir pasaulio. Kelsime klausimus – ko kompiuteris išmokyti negali? Kaip atskleisti pilietiškumo galią? Kaip internetines patyčias keisti produktyvia pamoka? Kaip mokytojams naujausias neuromokslo, ekonomikos, filosofijos žinias atnešti į pamokas?

Konferencijos pranešėjai: Pasi Silander (Suomija), dr. Kęstutis Skauminas, dr. Paulius Subačius, Ieva Petronytė Urbonavičienė, Vilius Dranseika, Marija Vyšniauskaitė. Taip pat pakviesime į pokalbį su psichologu Linu Slušniu ir pažintį su mokytoju Sergėjumi Staponkumi-Seržu. Konferencijos petrauką siūlysime praleisti su Nepatogaus kino edukacija ir filmu „Rozárka ir benamės virėjos” (rež. Theodora Remundová, Čekija).

Užsiregistruokite ir renginiui artėjant atsiųsime informaciją, kur galėsite stebėti konferenciją.

Konferencija nemokama, tačiau jei norėsite gauti akredituotą pažymą apie dalyvavimą, prašysime susimokėti 2 eur. Norėdami gauti pažymėjimą, užsiregistruokite čia: https://bit.ly/33g0ud8
Prašome nurodyti tikslų vardą, pavardę ir el. pašto adresą – lietuviškais rašmenimis.
Maloniai prašome padaryti pavedimą iki spalio 26 d. ir atsiųsti pavedimo kopiją el. p. alicija.romeiko@vdu.lt
VDU rekvizitai:
Vytauto Didžiojo universitetas, LT91 7044 0600 0310 5370, mokėjimo paskirtis - už konferenciją, 2020-10-28 ŠA PTI. Užpildyti anketą nuorodoje ir padaryti pavedimą prašome iki spalio 26 d.


Užpildydami registracijos anketą, Jūs patvirtinate, kad organizatoriai gali turėti Jūsų pateiktus duomenis 1 metus nuo šios anketos užpildymo. Taip pat leidžiate Jums siųsti informaciją susijusią su konferencija.

PROGRAMĄ RASITE ČIA: https://bit.ly/2ZWNF5m
Vardas, pavardė *
Miestas *
Telefono numeris *
Elektroninis paštas *
Nurodykite įmonės/organizacijos/mokymo įstaigos, kurioje dirbate pavadinimą *
Nurodykite įmonės/organizacijos/mokymo įstaigos, kurioje dirbate adresą *
Jei dirbate mokykloje, kokio dalyko mokote?
Ar bus reikalinga akredituota kvalifikacijos tobulinimo pažyma? Pažymos kaina 2 eur. Jei norėsite gauti pažymėjimą, užsiregistruokite ir atlikite pavedimą (PAVEDIMĄ GALITE PADARYTI IKI SPALIO 27 d., 13 val.) čia: https://bit.ly/33g0ud8 *
Galbūt turite klausimą, kurį norėtumėte užduoti pasirinktam pranešėjui?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy