Warsztaty umiejętności wychowawczych
Kiedy? -> od 15 v 22.10.2019, w zależności od utworzenia się grupy
Jak długo? -> przez 8 wtorków (co tydzień), o g.17:30 -20:00
Gdzie: Fundacja NON LICET, ul. Stalowa 6A, 53-425 Wrocław
Prowadzący: Paulina Wilk i Natasza Słocińska

Zwracamy uwagę, że samo wysłanie zgłoszenia na warsztaty nie stanowi potwierdzenia udziału.
Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.
Po przesłaniu formularza, kopia Twoich odpowiedzi zostanie przesłana e-mailem na podany adres, otrzymasz także zwrotnego maila z dalszymi informacjami.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko *
Numer telefonu (w razie odwołania zajęć lub zmiany miejsca) *
Dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach? *
W jakim wieku są Twoje dzieci? *
Jeśli masz do nas jakieś pytania - zadaj je poniżej, odpowiemy mailowo
Prosimy przeczytaj
Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych *
Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str.1), dalej zwane RODO do celów warsztatowych. W związku z tym uprzejmie informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja NON LICET we Wrocławiu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia szkolenia. Posiadasz prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Z danych kontaktowych skorzystamy w celu potwierdzenia udziału w zajęciach i przesłania ewentualnych materiałów po szkoleniu. Fundacja nie udostępnia danych osobowych innym osobom czy podmiotom. Twoje dane są u nas bezpieczne. Klikając poniżej przycisk "Zgadzam się" akceptujesz także na nasz regulamin - https://www.nonlicet.pl/wp-content/uploads/2019/10/Regulamin-WUW2019.pdf
Zgoda na wykorzystanie wizerunku
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego wizerunku przez Fundację NON LICET do celów promocyjnych w trakcie i po zakończeniu warsztatów (w szczególności na stronach internetowych, w serwisach społecznościowych, artykułach prasowych, publikacjach itp.).
Clear selection
Zgoda na dodanie adresu e-mail do listy wysyłkowej
Proszę o dodanie mojego adresu e-mail do bazy wysyłkowej i wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną wszelkich informacji o wydarzeniach i inicjatywach realizowanych w ramach działalności statutowej Fundacji NON LICET.
Clear selection
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Fundacja NON LICET. Report Abuse