Warsztaty dla par kobieco-kobiecych maj 2019 (25-26 maja)
Warsztat jest realizowany przez Stowarzyszenie Lambda Warszawa, a współfinansowany przez m.st. Warszawa w ramach projektu „Edukacja zdrowotna i promocja zdrowia psychicznego kobiet nieheteroseksualnych".

Oferta jest skierowana dla par kobiet, które chcą poprawić komunikację w związku, a także poznać asertywne sposoby rozwiązywania konfliktów, nieporozumień.

imię i nazwisko *
Your answer
e-mail *
Your answer
numer telefonu *
Your answer
wiek obu uczestniczek *
Your answer
staż związku *
Your answer
UWAGA! Formularz nie przesyła informacji zwrotnej. Po przesłaniu danych są Państwo automatycznie zapisani na listę. Przed warsztatem kontaktujemy się z uczestniczkami telefonicznie w celu potwierdzenia uczestnictwa.
W przypadku podania adresu e-mail:
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ankiecie na potrzeby działalności Stowarzyszenia, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883).
2. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o działalności Stowarzyszenia Lambda Warszawa w formie Newslettera na mój adres elektroniczny oraz przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 26.08.2002 r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
co potwierdzam klikając klawisz "Prześlij"
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service